6 lygis diplomas Verslo vadybos programa leidžia mokiniams įgyti žinių ir supratimą įvairiomis temomis ir ugdyti pagrindinius įgūdžius, kurių jiems reikia dirbti verslo valdymo vaidmenis. Tai daroma per didelę šerdies privalomų vienetų. Pagrindinė turinys Ši kvalifikacija tiems, įvesdami strateginį lygį valdymo su rakto dėmesį skiriant plėtoti mokslinių tyrimų įgūdžius ir asmeninio tobulėjimo tikimasi iš vyresnysis vadybininkas, kuris leis jiems suprasti pereiti į aukštesnio lygio bendrojo valdymo ar specializuotų verslo programas vėliau jų verslo ar akademinės karjeros.

GSBF pristato aukštos kokybės ir akredituotas programas, kurios yra dabartinės ir aktuali. Mes siūlome daugiau nei 20 programų, įskaitant finansų, apskaitos, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių ir bendrąjį valdymą, kurie yra atspindinti naujos verslo aplinka.

Pagrindiniai privalumai

  • Lengvas mokesčio mokėjimo planą. Mokėti ne mažiau kaip 140 GBP £ per mėnesį.
  • Pats diplomas kaip on-campus studentams.
  • Diplomas yra pripažintas visame pasaulyje.
  • Vertinimai per užduoties pateikimo.

Įėjimo kriterijai

Atvykimo, besimokantysis privalo turėti vieną iš šių.

  • Disponavimas JK 5 lygio diplomą susijusia tema arba jam lygiavertį užsienio kvalifikacijos
  • Brandžios mokiniai (daugiau nei 21), kurių atitinkamą darbo patirtį (besimokantieji turi patikrinti su pristatymo centre dėl šios patirties prieš registruojant programos)

Anglų Reikalavimai: Jeigu besimokantysis yra ne iš daugumos angliškai kalbančių šalių, jie turi pateikti įrodymų, anglų kalbos kompetenciją.

sertifikatai

Jūs esate apdovanotas lygis-6 diplomas Verslo vadybos programos pabaigoje.

Vertinimai

Vertinimas yra per perleidimą. Nėra egzaminus.

Kurso turinys

6 lygis diplomas Verslo vadybos susideda iš šių 6 privalomų vienetų, teikiančių 120 kreditų iš viso.

Privalomi Vienetai: - Vadovavimas ir organizacinė elgsena - Operacijų valdymas - finansinių sprendimų priėmimo - stabilią verslo plėtrą - Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas - verslo projektas

Karjera

HR pareigūnas, vyresnysis HR pareigūnas, administracinis vadovas, apgyvendinimas pareigūnas, įdarbinimo koordinatorius, Recruiter HR konsultantas, personalo vadybininkas, mokymo ir plėtros pareigūnas, Mokymasis ir plėtros pareigūnas ir tt

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų Greenwich School Of Business And Finance (GSBF) »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgp. 2019
Duration
9 mėnesių
Dieninės
Price
950 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date