5 lygis - pažangus finansų prekybos diplomas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pažangus diplomas yra akredituotas pagal Ofqual reglamentuojamą reglamentuojamą kvalifikacijų sistemą (RQF).

Mūsų kursas suteikia reikiamas žinias, įgūdžius ir supratimą tiems, kurie nori dirbti kaip finansinių paslaugų specialistas. Tipiniai profesiniai vaidmenys apima; Prekybininkas, Pardavimų supirkėjas, Tarpininkas, Portfelio valdytojas, Rizikos vadovas, Finansų analitikas, Atitikties pareigūnas, taip pat daugybė centrinio biuro reguliavimo vaidmenų.

Apibūdinimas yra lygiavertis dvejų metų pamatų laipsniui arba Aukštojo nacionalinio diplomo (HND), turintis 32 (RQF) kvalifikacinius kreditus, perkeliamas į tolesnį įgūdžių tobulinimą.

Be to, mūsų kvalifikacija naudojama gebėjimu turėti Europasso pažymėjimo priedą ir taip pat yra Europos kvalifikacijų sąrangos 5 lygis (EKS). Taigi suteikiant mūsų kvalifikaciją gebėjimą peržengti tarptautines sistemas.

Tiems, kurie eina kursą, jie gaus pripažintą "Ofqual" sertifikatą.

5 lygis yra skirtas padidinti kandidatų supratimą apie finansus ir juos išmėginti į patentuotus prekybos specialistus. Stažuotojai bus pristatyti į pasaulines finansinių ateities sandorių rinkas, apimančias skirtingas prekybos strategijas, įskaitant visišką ir platintą prekybą (įskaitant tarpusavio sandorius, tarpusavio sandorius ir tarpusavio prekių platinimus) bei arbitražą, naudojamą tarp FX, fiksuotų pajamų, nuosavybės ir prekių rinkų .

Kandidatai bus mokomi techninėje analizėje, pradedant nuo pagrindinių sąvokų, tokių kaip parama

Rinkos profilis leidžia besimokantiesiems visiškai suvokti "kaip ir kodėl" rinkos reaguoja į pagrindinį lygį. Šis supratimo komisijos stažuotojas turi galimybę nustatyti pagrindinius rinkos lygius, didelių institucinių veikėjų pozicijas ir galiausiai jiems suteikti galimybę priimti pagrįstus sprendimus dėl prekybos, tuo pačiu sumažinant riziką.

Kursas apima makroekonomikos teoriją , nagrinėjant pagrindines ekonomines temas, tokias kaip infliacija, nedarbas ir palūkanų normos politika, kuri vėliau skatina pasaulines rinkas. Be makroekonominės teorijos pagrindo, mokytojai bus mokomi analizuoti ir vertinti pagrindinius ekonominius duomenis ir kaip naudotis statistika, kad kasdien pagerintų savo prekybos rezultatus ir pelningumą.

5 lygis taip pat parodo "pinigų ir rizikos valdymo protokolus", skirtus apsaugoti prekybos kapitalą ir užtikrinti, kad prekybos rezultatai būtų kuo nuoseklesni ir kuo naudingesni.

Galiausiai, kursas apima įvairias psichologines sąvokas, tokias kaip NLP ir emocinis intelektas, leidžiantis kandidatams sukurti patikimą ir kompetentingą laimingą psichinę būklę, parodančią sėkmingą ilgalaikę finansinę karjerą.

5 lygio diplomas finansinės prekybos kursuose yra dalis fondo laipsnio.

href = "https://www.financialelearning.co.uk/services/onlinecourses/level5/

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Financial eLearning is the world’s first online UK Government Ofqual (Ofqual.gov.uk) accredited training provider offering an insight into the world of finance and trading.

Financial eLearning is the world’s first online UK Government Ofqual (Ofqual.gov.uk) accredited training provider offering an insight into the world of finance and trading. Skaityti mažiau