3 lygis - finansų prekybos diplomas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Diplomas yra akredituotas pagal Ofqual reglamentuojamą reglamentuojamą kvalifikacijų sistemą (RQF).

Kvalifikacija suteikia supratimą apie pagrindines charakteristikas, mechanizmus ir įtaką finansų rinkoms, besimokančiajam suteikiant platų spektrą perduodamų įgūdžių, žinių ir supratimo per taikomą mokymą.

Tipiniai profesiniai vaidmenys apima; Prekybos palaikymas, Pardavimų prekybos palaikymas, Pardavėjų palaikymas, "Back Office" administravimas, "Portfolio vadybininko" palaikymas, "Risk Manager" palaikymas, "Junior Financial Analyst", "Compliance and Regulatory Administration".

Kvalifikacija turi 18 kreditų RQF, ir mes laukiame susijusių UCAS taškų tiems, kurie nori siekti aukštojo mokslo.

Šiam pasiekimui taip pat naudinga galimybė turėti Europasso pažymėjimo priedą, o papildoma nauda yra Europos kvalifikacijų sąrangos 4 lygis (EKS). Taigi, kad būtų lengviau suprasti tarptautines sistemas.

Tiems, kurie priima ir išleidžia internetinį kursą, jie gaus pripažintą "Ofqual" sertifikatą.

Financial ELearning "didelio poveikio Fast Track" Finansų prekybos kursų įvedimas suteikia jums įgūdžių, reikalingų prekybai prekyboje finansų rinkose. Nesvarbu, ar norite padidinti savo asmeninį investicijų portfelį, ar plėtoti savo karjerą finansų srityje, šis kursas parodys, kaip, tinkamai, efektyviai ir saugiai.

"Fast Track" finansinės prekybos įvedimą parašė sėkmingų miesto prekybininkų ir finansų specialistų komanda, naudodama unikalų realaus pasaulio pavyzdžių mišinį ir iki žemos kalbos "žargono" pristatymo.

Financial ELearning " 3 lygio kursas yra žinių mokymas, todėl informacija yra praktinė ir gali būti naudojama realiame pasaulyje. Šis kursas idealiai tinka žmonėms, kurie yra arba:

  • Studentai išeina iš universiteto ir ieško darbo galimybių finansais.
  • Žmonės, dirbantys finansų ar valdymo srityje ir kuriems reikalingi darbo įgūdžiai, kad jie galėtų tobulėti.
  • Žmonės, kurie prekiauja namuose, tačiau trūksta įgūdžių, būtinų veiksmingai valdyti savo pinigus.
  • Esami ne visą darbo dieną dirbantiems prekybininkams, kurie neturėjo jokio finansinio išsilavinimo, bet nori tobulinti savo įgūdžius.
  • Žmonės, kurie siekia naujos finansinės karjeros, tačiau neturi pagrindinio supratimo, kaip ši pramonė veikia.

Kursas yra išties unikalus, nes studentas studijuoja 100% interneto savo laiku ir gauna patvirtintą OFQUAL sertifikatą per 4-6 savaites, jei jis bus priimtas. Taigi, ar studentai dirba arba šiuo metu studijuoja visą darbo dieną, jie gali pasirinkti, kada ir kur mokytis, atsisakyti išlaidų ir atostogų.

href = "https://www.financialelearning.co.uk/services/onlinecourses/level3/

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Financial eLearning is the world’s first online UK Government Ofqual (Ofqual.gov.uk) accredited training provider offering an insight into the world of finance and trading.

Financial eLearning is the world’s first online UK Government Ofqual (Ofqual.gov.uk) accredited training provider offering an insight into the world of finance and trading. Skaityti mažiau