Iš 3 lygis diplomas kiekis Verslo studijų kvalifikacijos yra orientuota į valdymo komunikacija, verslo organizacijas pasauliniame kontekste, žmonių valdymo ir finansų, taip pat kaip mokslinių tyrimų įgūdžių ir asmeninio tobulėjimo tikimasi iš vadovo supratimas. Ji apima platų spektrą labai svarbių verslo ir vadybos temomis, pavyzdžiui, todėl idealiai tinka tiems, kurie prasidėjo, ar planuojate perkelti į, karjeros privačiai viešojo sektoriaus verslui. Programa leidžia besimokantiesiems įgyti žinių ir supratimą apie temomis ir plėtoti pagrindinius įgūdžius, kurių jiems reikia dirbti verslo valdymo vaidmenis.

GSBF pristato aukštos kokybės ir akredituotas programas, kurios yra dabartinės ir aktuali. Mes siūlome daugiau nei 20 programų, įskaitant finansų, apskaitos, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių ir bendrąjį valdymą, kurie yra atspindinti naujos verslo aplinka.

Pagrindiniai privalumai

  • Lengvas mokesčio mokėjimo planą. Mokėti ne mažiau kaip 140 GBP £ per mėnesį.
  • Pats diplomas kaip on-campus studentams.
  • Diplomas yra pripažintas visame pasaulyje.
  • Vertinimai per užduoties pateikimo.

Įėjimo kriterijai

Atvykimo, besimokantysis privalo turėti vieną iš šių. 3 lygmens kvalifikacija gali būti pasiūlyta besimokantiems nuo 16 metų amžiaus joje nenurodyta atvykimo reikalavimus šių kvalifikacijų.

sertifikatai

Jūs esate apdovanotas Level 3 Diploma Verslo studijų programos pabaigoje.

Vertinimai

Vertinimas yra per perleidimą. Nėra egzaminus.

Kurso turinys

3 lygis diplomas Verslo studijos susideda iš 4 privalomų vienetų plius 2 papildomu įrenginiu, kurios numato bendra viso 60 kreditų: privalomi vienetai: - asmeninio, profesinio ir akademinio plėtros - naudojant jį Verslas - pagrindai Verslo apskaitos - Įvadas į Verslo aplinka neprivalomas vienetai: - Klientų aptarnavimas Kompetencijos - valdymas Verslo Renginiai - Įvadas į rinkodaros - Įvadas į People Management

Karjera

HR pareigūnas, vyresnysis HR pareigūnas, administracinis vadovas, apgyvendinimas pareigūnas, įdarbinimo koordinatorius, Recruiter HR konsultantas, personalo vadybininkas, mokymo ir plėtros pareigūnas, Mokymasis ir plėtros pareigūnas ir tt

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų Greenwich School Of Business And Finance (GSBF) »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgp. 2019
Duration
9 mėnesių
Dieninės
Price
950 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date