Read the Official Description

Kalbant apie sėkmingą mūsų universiteto programą, mūsų internetinė programa yra visiškai 4 terminai (iš viso 16 mėnesių), kurių kiekvienos terminas yra 14 savaičių. Terminas 1 Fondai, visi gali pateikti paraišką (jei kandidatas atitinka sistemos reikalavimus ir tt). Baigę šį semestrą, tada pereikite prie savo karjeros specialybės pasirinkimo vienoje iš šių disciplinų;

 • Aplinka žaidimams
 • Kietojo paviršiaus modeliavimas kinui
 • Simbolių modeliavimas žaidimams
 • Ekologinis modeliavimas kino filmai
 • "Texture & Look" kūrimas

* Visa reikalinga programinė įranga jums suteikiama ir licencijuota!

TERM 1: fondas (14 savaičių)

Šiandienos CG pramonė yra labai sudėtinga, todėl būtina turėti įvairius įgūdžius ir suprasti pagrindinį gamybos vamzdyno pagrindą. "Think Tank" turto kūrimo fondo semestras sprendžia šiuos reikalavimus. Iš nulinio taško jums bus vadovaujamasi visais pastatų blokų aspektais, kurie sudaro pagrindą visiems karjeros būdams, susijusiems su turto kūrimu. Tai apima:

 • Plati Maya supratimą
 • Teksto ruošimo pagrindai "Photoshop" ir "Mari"
 • Sidabrinė skulptūra
 • Visapusiškas 3D modeliavimo teorijos supratimas
 • "Vray" spalvinimas, apšvietimas ir atvaizdavimas
 • Žvelgdami į bendrą vaizdą ir planuojant, kas ateina

TERMINAI 2 ir 3: pasirinkite savo karjeros kelią

Kiekvienas studentas, kuris baigia Fondo terminą, gauna specializaciją iš vienos iš penkių sričių.

Remiantis įgūdžiais, įgytais Fondo termino metu, studentai pradės specializuotis tekstūros tapyboje ir sutelkti dėmesį į tai per kitus du semestrus. Kiekvienas iš jų numato naujus iššūkius, skirtus jų žinių bazei tobulinti, rengiantis jų individualiam mentoriui.


Remiantis įgūdžiais, įgytais įgyvendinant Fondo terminą, studentai pradės specializuotis vaizdo žaidimų pramonėje. Tarpinio laikotarpio metu jie sužinos apie visą įgūdžių kūrimo procesą, po to, kai pasibaigs "Išplėstinis" terminas, bus atliktas pirmasis demo ritės kokybės kūrinys. Kiekvieną semestrą pateikiami nauji iššūkiai ir grįžtamojo ryšio lygiai, kuriais siekiama paskatinti kiekvieno studento galimybes rengtis jų vienišiam mentoriui. Pagrindinis tikslas baigiamasis terminas yra nukreipti studentus, gaminant profesionalų demo ritė, demonstruojant įgūdžius, reikalingus aukščiausia studija.

5) žaidimų aplinka
Ši karjera sukuria specialistus, kurie pasirengę dirbti. Remdamiesi "Fondo" semestre įgytais įgūdžiais, studentai pradės specializuotis vaizdo žaidimų pramonės aplinkos modeliams. Tarpinio laikotarpio metu jie sužinos apie visą įgūdžių kūrimo procesą, po to, kai pasibaigs "Išplėstinis" terminas, bus atliktas pirmasis demo ritės kokybės kūrinys. Kiekvieną semestrą pateikiami nauji iššūkiai ir grįžtamojo ryšio lygiai, kuriais siekiama paskatinti kiekvieno studento galimybes rengtis jų vienišiam mentoriui. Pagrindinis tikslas baigiamasis terminas yra nukreipti studentus, gaminant profesionalų demo ritė, demonstruojant įgūdžius, reikalingus aukščiausia studija.

TERM 4: pamokymas (14 savaičių)

Mes pradėjome mentorių veiklą 2005 m. Ir nuo to laiko juos tobuliname. Šį paskutinį semestrą studentai turi vieną su sesija su savo pasirinktu mentoriumi, norėdami juos nukreipti per savo demo ritę. Tai yra galutinis viso maršruto tikslas, ir tai, ko mes rimtai žvelgiame, nes demo ritė yra jūsų auksinis bilietas į darbą. Galite pasirinkti šį semestrą internetu arba atvykti į Vankuverį ir tai padaryti asmeniškai. Mūsų mentorių sąrašas žemiau: https://www.tttc.ca/about/mentors/

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Vas 2019
Duration
16 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
14,400 CAD
By locations
By date
Start Date
Vas 2019
Application deadline

Vas 2019

Location
Application deadline
End Date