1,5 metų - magistrantūros kibernetinė psichologija (internetinės komunikacijos)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Mokslinis pagrindas patyrusiems specialistams be pirmojo universitetinio laipsnio

Inovatyvi magistrantūros programa orientuota į įvairiapusę psichologinių temų programą, nustatytą elektroninėje aplinkoje. Jos akademinis pagrindas suteikia galimybę mūsų absolventams suprasti ir sukurti naujausius pokyčius savo profesijos srityje, daugiausia dėmesio skiriant kibernetiniam pasauliui. Turinys apima daugybę aspektų, pavyzdžiui, politinės, profesinės ir klinikinės psichologijos požiūrio į internetinę komunikaciją.

Pagrindinių kompetencijų ugdymas | Magistro laipsnis per nuotolinį mokymąsi

Studentai galės pradėti arba pasirinkti savo pasirinktą profesiją per internetinės komunikacijos kibernetinės psichologijos supratimą, todėl galės susidurti su būsimais iššūkiais ir pokyčiais, susijusiais su savo darbo linija. Nuotolinio mokymosi formatas moko juos bendrauti internetu ir dirbti virtualiose komandose - taigi kurso turinys ir metodai sutampa.

Ateities tendencijos ir tyrimų temos Internetinės komunikacijos kibernetinė psichologija

Tiriant ir nagrinėjant naujausius šios srities pasiekimus, absolventams suteikiama galimybė numatyti ateinančias tendencijas savo darbo vietoje. Kintančio elgesio internete suvokimas, įgytas įgyvendinant šią programą, leis studentams suabejoti esamu elgesiu ir praktika ir padės juos pakeisti pritaikytais, tinkamais ateičiai.

128161_05.jpg

Kam skirta ši magistro programa?

Magistro programa yra pritaikytas pasiūlymas, skirtas visiems, norintiems gauti tarpdisciplininį ir šiuolaikinį požiūrį į internetinės komunikacijos supratimą iš aiškiai psichologinės perspektyvos. Tikimasi, kad daugelis potencialių studentų turės susidomėjimą ir profesionalų pasilenkimą, pradedant nuo šio kurso, o ši magistrantūros programa suteiks jiems galimybę nueiti kelią į priekį labiau pritaikomu ir tarpdalykiniu būdu.

Nuotolinių studijų programos mokymosi koncepcija

Didelis praktinis tinkamumas Naujoviškas nuotolinis mokymasis | Individuali ir kompetentinga studentų parama | Nėra fizinio buvimo

Internetinės komunikacijos magistrantūros kibernetinės psichologijos mokymosi koncepcija pasižymi dideliu atitikimu įrodymais pagrįsto turinio, taip pat novatoriškų mokymo ir mokymosi metodų lygiui. Gryno nuotolinio mokymo kurso sudarymas reiškia optimalų orientavimąsi į tikslinės grupės poreikius.

Vadovaujamo savarankiško mokymosi, individualios paramos studentams ir el. Mokymosi padalinių derinys suteikia studentams galimybę mokytis nepriklausomai nuo laiko ir vietos, orientuojantis į savo profesinius reikalavimus ir poreikius.

Šiuolaikinių el. Mokymosi komponentų naudojimas garantuoja interaktyvų mokymąsi studentams, aiškų abstraktaus turinio pristatymą ir aptarimą. Interaktyvūs internetiniai seminarai ir diskusijos virtualioje erdvėje skatina teorinių principų ir metodų integraciją į profesinę praktiką. Naudojant virtualią mokymo programą internetinės mokymosi platformos pavidalu, galima lanksčiai ir tinklui pritaikyti žinias, kurias galima optimaliai keisti ir pritaikyti atsižvelgiant į individualius mokymosi poreikius ir pažangą.

Visų interaktyvių tiesioginių pasiūlymų, tokių kaip internetiniai seminarai ar internetinės paskaitos, įrašai ir visa elektroninė mokymosi medžiaga palengvina žinių valdymą ir asinchroninį mokymąsi mokinių grupėje, turinčioje skirtingas profesines sąlygas ir laisvę. Be to, tai reiškia paprastesnę, nuo laiko ir vietos nepriklausomą dokumentaciją ir mokymo turinio kartojimą.

128163_07.jpg

Pagrindinis programos dėmesys

Magistrantūros programos turinys ir struktūra palaiko praktinį internetinės komunikacijos kibernetinės psichologijos supratimą. Programa apima platų tarpusavyje susijusių psichologijos ir komunikacijos sričių, susijusių su elektronine erdve, taikymo sritis, kartu jas kritiškai iššūkį keliant. Kadangi ši sritis yra palyginti nauja, politikos, etikos ir geriausios praktikos trūkumas yra diskusijų objektas ir suteikia studentams galimybę abejoti esama praktika ir kurti sprendimus tendencijas kuriančiame dalyke. Modulių įvairovė ir dėstomi moksliniai metodai leis kiekvienam studentui padirbėti rengiant individualią magistro disertaciją, apimančią asmeninius interesus.

Studijuodamas internetinės komunikacijos kibernetinę psichologiją, kiekvienas studentas įgis supratimą apie psichologines teorijas ir jų pritaikymą virtualiame bei realiame pasaulyje, kurie ateityje dar labiau sustiprės.

Fokusavimo sritys

1,5 metų magistro programos turinys grindžiamas šiais dvylika židinių:

 • Įvadas į kibernetinę psichologiją ir asmenybes elektroninėje erdvėje
 • Socialinė žiniasklaida, tinklai ir komunikacija
 • Verslo internete psichologija
 • Bendravimas internetu, palaikymas, konsultavimas ir koučingas
 • Vaikai ir paaugliai naudojasi internetine komunikacija ir žiniasklaida
 • Bendravimas su dirbtiniu intelektu (AI)
 • Internetinių žaidimų ir daugelio žaidėjų platformų psichologija / Virtualių žaidimų psichologija
 • E. politika, etika ir įmonių socialinė atsakomybė
 • Tamsusis internetas - elektroniniai nusikaltimai ir nusikalstamumas
 • Tyrimo metodai
 • Magistro disertacija
 • Magistro egzaminas žodžiu

Magistrantūros programos "Internetinės komunikacijos magistrantūros kibernetinė psichologija" mokymas

128166_pitaki02.png

Ši programa taip pat įmanoma mokytis dvikalbių kalbų:

Dvikalbė programa tinka žmonėms, kurie moka gerai skaityti angliškai, bet nesijaučia pakankamai pasitikintys anglų kalba, kad galėtų laikyti egzaminus raštu ir žodžiu. Visa pagrindinė literatūra yra anglų kalba. Internetiniai seminarai, paskaitos ir užduotys egzaminuose yra vokiečių kalba. Egzaminus raštu ir žodžiu galima laikyti ir vokiečių kalba. Šią programą taip pat galima užsakyti visiškai anglų kalba.

Daugiau informacijos galite rasti mūsų svetainėje

www.alp-lehrinstitut.de

ir mūsų ALP portale:

https://portal.akademisches-lehrinstitut-psychologie.de/register

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The ALP Akademisches Lehrinstitut für Psychologie GmbH offers modern, creative and innovative distance learning courses and further education in the field of psychology. And this for more than 14 year ... Skaityti daugiau

The ALP Akademisches Lehrinstitut für Psychologie GmbH offers modern, creative and innovative distance learning courses and further education in the field of psychology. And this for more than 14 years. Online Master's programs with practical relevance and skilful didactics. Exciting, scientific and practice-oriented at the same time. In exceptional cases, professionals have the opportunity to be admitted to the Master's programs without a first degree (without a Bachelor's degree). Skaityti mažiau