„MicroMasters“ sveikatos priežiūros administravimo programa (Doane universitetas)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sukurkite lyderio įgūdžius naršyti ir vadovauti savo organizacijai, kad įveiktų sudėtingas šiandienos sveikatos priežiūros problemas.

Sveikatos priežiūros administracijos „MicroMasters“ programą sudaro 7 kursai ir egzaminas. Baigę, jūs taip pat galite kreiptis į Doane universitetą, kad užbaigtumėte savo MBA internete apie 10 500 JAV dolerių (daugiau informacijos žemiau).

Prognozuojama, kad nuo 2016 m. Iki 2026 m. Kvalifikuotų sveikatos priežiūros administratorių paklausa padidės 17 proc.

Programa „Sveikatos priežiūros administracija“ „MicroMasters“ supažindins besimokančiuosius su vadybos ir vadovavimo sistemomis, teorijomis ir atvejų tyrimais, būdingais sveikatos priežiūros organizacijoms. Ji taip pat parengs studentams įgūdžius, kad galėtų valdyti sudėtingus sveikatos priežiūros sistemoms būdingus klausimus ir vadovauti visuomenės sveikatos sektoriui.

Besimokantieji išnagrinės įvairius įrodymais pagrįstus metodus, skirtus pacientams, šeimoms ir bendruomenėms, taip pat sveikatos priežiūros organizacijoms. Jie taip pat išnagrinės finansų valdymo metodus, naudojamus rengiant biudžetus, rengia finansines prognozes, įvertina investavimo alternatyvas ir sverto kapitalo struktūras pagal sveikatos priežiūros organizacijų kontekstą ir tyrinėja sveikatos priežiūros sistemos ekonominę aplinką, vadovaudamiesi vadovavimo vaidmenimis.

Darbas Outlook

 • Sveikatos priežiūros administracija leis besimokantiesiems naršyti ir judėti įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose.
 • Sveikatos priežiūros pramonės darbuotojų sveikatos priežiūros administratorių poreikis vidutiniškai auga 17%, o aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros administratorių karjeros galimybės toliau didėja. (šaltinis: www.bls.gov)
 • Sėkmingas sveikatos priežiūros administratorius turi analitinių, bendravimo, tarpasmeninių, lyderystės ir techninių įgūdžių bei yra orientuotas į smulkmenas.
 • Karjeros galimybės sveikatos priežiūros srityje, kaip vadovų, vadovų, visuomenės sveikatos ir sveikatos priežiūros sektoriaus lyderių.
 • Medicinos ir sveikatos paslaugų vadovų vidutinis atlyginimas 2016 m. Buvo 96 540 USD per metus. (šaltinis: www.bls.gov)

Ką sužinosite

 • Kaip naudotis valdymo ir lyderystės sistemomis, teorijomis ir atvejų tyrimais sprendžiant sudėtingas problemas sveikatos priežiūros organizacijose.
 • Įrodymais pagrįsti visuomenės sveikatos sektoriaus pacientų, šeimų ir bendruomenių planavimo, organizavimo, vedimo ir gynimo metodai.
 • Kaip valdyti ekonominę aplinką sveikatos priežiūros srityje.
 • Finansų valdymo metodai, skirti paruošti biudžetus, finansines prognozes, įvertinti investavimo alternatyvas ir panaudoti kapitalo struktūras sveikatos priežiūros organizacijose.
 • Įvertinkite naujų sveikatos priežiūros paslaugų teikimo sistemų ir intervencijų vertę remiantis kokybe, saugumu, efektyvumu ir ekonomiškumu, naudojant sukauptus duomenis.
 • Įvertinti sveikatos politiką, kaip ji taikoma pramonės ekonomikai, poreikiams ir priežiūros kokybei.
 • Taikyti propagavimo įgūdžius, įskaitant priežiūros kokybę, pacientų teises, kultūrinę kompetenciją ir prevencinę priežiūrą.
 • Parodykite sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų supratimą, finansavimą, vartojimą, praeities ir ateities tendencijas bei reguliavimo ir teisinę sistemą.
 • Taikyti vadovavimo sistemas, įgūdžius ir valdymo funkcijas planuojant, organizuojant vadovavimą ir sistemų kontrolę.

Kas yra "MicroMasters" programa?

Sukurta siekiant paskatinti karjerą ir gimsta iš pirmaujančių universitetų magistro programų, "MicroMasters" programos - tai aukštesnio lygio kursai, kuriuos įmonės pripažįsta realiu darbo tinkamumu ir gali paspartinti magistro laipsnį.

"MicroMasters" programos išsami informacija

Kaip uždirbti „MicroMasters“ programos sertifikatą

Užpildykite ir sėkmingai uždirbkite patvirtintą sertifikatą visuose 7 sveikatos priežiūros administravimo „MicroMasters“ kursuose, taip pat išlaikykite išsamų „capstone“ egzaminą.

Paimkite savo įgaliojimus kitam lygiui

Tiems, kurie sėkmingai baigė patvirtintą sertifikatą „MicroMasters“ programoje „Healthcare Administration“, gali kreiptis į „Doane University“ verslo administravimo magistro (MBA) programą. Jei bus priimtas, „MicroMaster“ programos sertifikatas sudarys 9 kreditus iš viso 30 kreditų už visą MBA laipsnį.

MBA programa gali būti baigta visiškai internete ir už labai prieinamą kainą apie 10 500 JAV dolerių. (Tai neapima „MicroMasters“ programos patikrinto sertifikato kainos).

Tolimesnė informacija

 • Vidutinis ilgis: 1-5 savaitės per kursą
 • Pastangos: 5-10 valandų per savaitę
 • Kursų skaičius: 8 kursai programoje
 • Tema: Verslas
 • Institucija: Doane universitetas
 • Institucija, teikianti kreditą: „Doane University“
 • Kalba: Anglų
 • Vaizdo įrašai: anglų
 • Kaina (USD): iš pradžių $ 1393 USD, dabar 1253,70 USD už visą programą. Jūs sutaupote $ 139.30 USD.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners ev ... Skaityti daugiau

Founded by Harvard University and MIT in 2012, edX is an online learning destination and MOOC provider, offering high-quality courses from the world’s best universities and institutions to learners everywhere. With more than 90 global partners, we are proud to count the world’s leading universities, nonprofits, and institutions as our members. EdX university members top the QS World University Rankings® with our founders receiving the top honors, and edX partner institutions ranking highly on the full list. Skaityti mažiau