Suprasti proceso požiūrį į vadovavimą ir perkelti savo organizaciją į priekį.

Efektyvus valdymas yra būtinas visoms komandoms ir organizacijoms pasiekti savo tikslus. Tačiau pernelyg dažnai šiandien vadovai tiesiog neturi įrankių ar procesų, kad galėtų efektyviai atlikti darbą.

„Management Essentials“ sukurtas taip, kad padidintų jūsų vadovavimo įgūdžius, naudodamasis skiriamuoju ir praktiniu požiūriu. Žinoma, jūs išmoksite identifikuoti, analizuoti, projektuoti ir daryti įtaką kritiniams organizaciniams procesams, kaip priemonei gauti darbą ir pasiekti rezultatų. Dirbdami su realaus pasaulio iššūkiais, su kuriais susiduria vadovai įvairiose pramonės šakose, sutelksite dėmesį į keturis esminius procesų valdytojams procesus: sprendimų priėmimą, įgyvendinimą, organizacinį mokymąsi ir pokyčių valdymą.

Nesvarbu, ar esate naujokas valdytojui, patyręs vadybininkas ar kažkur tarpinis, jūs atsikratysite apčiuopiamų įrankių ir metodų, kuriuos galite lengvai pritaikyti savo organizacijoje, kad būtų laiku, biudžete ir aukščiausios kokybės. .

Iki kurso pabaigos galėsite:

 • Skirtumų tarp mitų ir valdymo realijų
 • Pripažįsta "proceso perspektyvos" valdymo darbo pranašumus
 • Įtakoja kontekstą ir aplinką, kurioje priimami sprendimai
 • Veiksmingiau įgyvendinti strategijas, planus, projektus ir iniciatyvas
 • Svarbios mokymosi iniciatyvos, kad jūsų organizacija galėtų patobulinti ir diegti naujoves
 • Valdykite ir keiskite įvairaus dydžio organizacijas
 • Dizainas, tiesiogiai ir formuokite įvairius organizacinius procesus savo naudai

Programos struktūra

„Management Essentials“ sudaro 30–35 valandų medžiagos, pristatytos per aštuonių savaičių laikotarpį su lanksčia programos struktūra. Nėra nustatyto laiko prisijungti. Baigę reguliarius terminus, baigsite kursinius darbus. Visa kursų medžiaga pristatoma per mūsų naujovišką internetinę platformą.

Mūsų mokymosi modelis susideda iš „Harvard Business School“ atvejo metodo, kuriame dalyvauja pokalbiai su verslo lyderiais ir įmonių vadovais iš viso pasaulio, kurie atvirai aptaria problemas, su kuriomis jie susidūrė, arba kliūtis, kurias jie įveikė. Mes prašome jus įsitraukti į savo batus ir bendradarbiauti su savo bendraamžiais, kad dirbtumėte per šiuos realaus pasaulio verslo scenarijus.

Teminiai „Management Essentials“ ekspertai atstovauja geriausiems ir ryškiausiems iš technologijų, farmacijos, vyriausybės ir kt. Programoje aptariamos temos:

 • Proceso perspektyvos priėmimas valdyme
 • Sprendimų priėmimo proceso formavimas
 • Įgyvendinimas dabarties
 • Mokymasis ateičiai
 • Valdymas ir vedimasis keitimas

Būsimi kohortai

2020 m. Sausio mėn

 • Programos trukmė: 8 savaitės
 • Programos datos: 1/15/20 - 3/11/20
 • Kaina: $ 1600
 • Paraiškos pateikimo terminas: sausio 6 d

Kas turėtų naudos?

„Management Essentials“ skirtas asmenims visuose savo karjeros etapuose, kurie norėtų įgyti įrankių ir metodų, būtinų efektyviam valdytojui tapti. Nors žmonių valdymo patirtis nebūtina, tikimasi patirties, susijusios su sudėtingais organizaciniais projektais ir veikla, apimančia grupes ar komandas (pvz., Projektų valdymas, produktų valdymas, naujų produktų kūrimas).

Priėmimas

Ji gali laisvai teikti paraiškas, o paraiškos yra peržiūrimos ir priimamos nuolat, todėl ankstyvas taikymas yra skatinamas. Kaip minėta pirmiau, nors žmonių valdymo patirtis nėra būtina, tikimasi sudėtingų organizacinių projektų ir grupių ar komandų (pvz., Projekto valdymo, produktų valdymo, naujų produktų kūrimo) patirties. Būtinas rašytinio ir kalbančio anglų kalbos mokėjimas.

Sėkmingi pareiškėjai turės bakalauro laipsnį, patirs sudėtingus organizacinius procesus, kaip nurodyta pirmiau, ir parodo norą prisidėti prie mūsų energingos mokymosi bendruomenės.

Programa mokoma:
 • Anglų
Harvard Business School Online

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Harvard Business School Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 13, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Sau. 16, 2020
Duration
8 savaites
Ištęstinės
Price
1,600 USD
Deadline
Sau. 7, 2020
for January start
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 16, 2020
End Date
Kov. 12, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 7, 2020
for January start

Sau. 16, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 7, 2020
for January start
End Date
Kov. 12, 2020

Management Essentials Course