„Global Business Course“

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Paversti šiandienos pasaulinės ekonomikos neapibrėžtumą į savo organizacijos galimybę

„Global Business“ padės jums įvertinti galimybes, valdyti riziką ir sukurti bei užfiksuoti jūsų organizacijos vertę. Ištirti ekonominius, politinius ir socialinius veiksnius, lemiančius pokyčius, ir sužinokite, kaip sprendimai daro įtaką pasaulio rinkoms ir jūsų verslui.

Programos struktūra

Pasaulinį verslą sudaro maždaug 24–32 valandos medžiagos, pristatytos per keturias savaites. Kursus galite atlikti savo laiku, laikydamiesi įprastų terminų.

Kohortos datos

2020 liepos mėn

  • Ilgis: 4 savaites
  • Programos datos: 20/1/1 - 20/7/29
  • Kaina: $ 1600
  • Paraiškų pateikimo terminas: birželio 22 d

Kas naudos

Prognozavimo strategai

Sužinokite daugiau apie platesnį kraštovaizdį, kurį jūsų organizacija veikia, kad galėtumėte kurti verslo strategijas, kurios sukuria ir fiksuotų vertę.

Verslininkai

Įgykite įgūdžių ir žinių, reikalingų jūsų verslui augti tarptautiniu mastu ir efektyviau valdyti pasaulines komandas.

Labai reguliuojamų pramonės šakų specialistai

Sukurti savitą požiūrį ir sistemas, kurios padės jums naršyti sudėtingose pramonės šakose, tokiose kaip nafta ir dujos, energija, farmacija ir finansinės paslaugos.

Priėmimas

Mūsų paprastas internetinis taikymas yra nemokamas. Visi pareiškėjai turi būti 18 metų amžiaus ir mokėti anglų kalbą. Priėmimai vyksta nuolat, o sprendimai siunčiami per vieną ar dvi savaites.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Harvard Business School Online teaches vital business concepts in a unique and highly engaging way that enables committed learners to transform their careers, their organizations, and their lives.

Harvard Business School Online teaches vital business concepts in a unique and highly engaging way that enables committed learners to transform their careers, their organizations, and their lives. Skaityti mažiau