Žurnalistikos magistras internetu

Bendroji informacija

Programos aprašymas

127538_forLP196.jpg

Sparčiai besivystančioje skaitmeninėje eroje žurnalistikos gamybos ir platinimo modeliai nuolat keičiasi. Šiandieniniai žurnalistai turi mąstyti radikaliai, mokytis pritaikyti ir išnaudoti naujas žiniasklaidos formas ir laisvai valdyti pagrindines kūrybines priemones, naudojamas įvairaus formato įtikinamam naujienų turiniui kurti - tekstinėms, vaizdo, foto LIVE naujienoms.

Per šį magistro laipsnį jūs kritiškai bendrausite su žiniasklaidos „trikdytojais“, ugdysite supratimą apie besikeičiančius žurnalisto ir auditorijos santykius ir įgysite žinių apie dirbtinio intelekto, didžiųjų duomenų ir „žurnalistikos“ keliamus iššūkius. Turėtumėte būti išbandyti ir paprašyti aukšto tikslo, kai tapsite pasirengę dirbti savarankiškai iš bet kurios pasaulio vietos.

Apdovanojimo pavadinimas: MA žurnalistika
Apdovanojanti institucija: Falmouto universitetas
Lygis: 7
Studijų būdas: internetu, neakivaizdinės
Trukmė: Dveji metai

Magistro laipsnio santrauka

Dėstomi vadovaujantys žurnalistai, turintys patirties dirbant tarptautiniame kontekste, pranašumus ir iššūkius, šis kursas suteikia jums galimybę ugdyti novatorišką ir verslią mąstyseną. Kai daugiausiai dėmesio skiriate duomenų žurnalistikai, socialinei žiniasklaidai ir veiksmingam pasakojimui, šia programa siekiama palengvinti novatorius, kurie remiasi geriausiais žurnalistikos standartais.

Tu darysi:

 • Ugdykite savo, kaip kūrybingo ir techniškai judraus negrožinės literatūros pasakotojo, įgūdžius, kad galėtumėte savarankiškai dirbti žurnalistu
 • Sužinokite, kaip sukurti įtikinamas naujienas, skirtas skleisti keliose turinio platformose, atsižvelgiant į pasaulinę auditoriją
 • Sužinokite, kaip klestėti ir diegti naujoves tarptautinėje skaitmeninių naujienų ir ryšių pramonėje
 • Išnaudokite socialinės žiniasklaidos ir duomenų žurnalistikos įrankius, ugdydami kritinį besikeičiančios politinės, socialinės ir pramonės aplinkos, kurioje žurnalistai turi veikti visame pasaulyje, supratimą.

Kas yra šis kursas?

Tu būsi:

 • Domina naujienos, aktualijos, politika, rašymas, kūrybinis turinys, reportažai, redagavimas, turinio kūrimas, žiniasklaidos platformos, komunikacijos
 • Varomas, žlugdantis, globalus mąstytojas, tyrėjas, novatoriškas, į technologijas, bendradarbiaujantis, analitinis, kritiškas mąstytojas, smalsus, etiškas, pasakotojas.

Jūs galite būti:

 • Nori suprasti naujienų žurnalistikos rinkas, kad galėtų veikti kaip efektyvus savarankiškai dirbantis asmuo
 • Dirba turinio rinkodaroje, turinio kūrime arba karjeros vidurio žurnalistu naujienų leidiniuose ir nori pakelti savo karjerą į naujas aukštumas
 • Nori išbandyti naujas idėjas, mesti iššūkį tradiciniams žurnalistikos būdams ir kritiškai įvertinti dabartinių žiniasklaidos trikdžių efektyvumą
 • Siekiama ugdyti pasitikėjimą savimi ir įgūdžius dirbti realiuose, tarpvalstybiniuose naujienų projektuose
 • Domina komunikacija ir PR ir nori suprasti naujienų žurnalistikos procesus
 • Baigė kitos srities bakalaurą ir nori įsitraukti į žurnalistiką
 • Siekdami įtvirtinti savo turimus sugebėjimus, supraskite savo dabartinę praktiką ir ugdykite tyrimų, pasakojimo ir verslo įgūdžius, kad taptumėte kūrybingu ir reflektyviu praktiku.

Kurso turinys

Jums reikės atlikti keturis 30 kreditų modulius ir vieną 60 kreditų projektą (iš viso 180 kreditų). Visi modulio kursai yra privalomi ir turi būti perduodami, norint užbaigti apdovanojimą.

Pagrindiniai moduliai
Kūrybinė profesinė praktika 30
Mobilus žurnalistas 30
Žurnalistikos naujovės ir verslas 30
Garso ir vaizdo pasakojimas 30
Pagrindinis projektas 60

Vertinimai

Visi vertinimai imami ir pateikiami internetu.

MA žurnalistikos vertinimo metodai paprastai gali apimti:

 • Užduotys raštu (be egzaminų)
 • Redakcinio darbo, prezentacijų, projektų, reflektuojančių žurnalų, kritinių esė, ataskaitų ir baigiamojo projekto aplankai.

Patekimo reikalavimai

 • Pagyrimo laipsnis arba 6 lygio lygiavertė kvalifikacija
 • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas (minimalus bendras IELTS balas, ne mažesnis kaip 6,0 skaitant, rašant, kalbant ir klausantis, arba 6 TOEFL IBT (Internetinis testas), turintis ne mažiau kaip 88 balus ir ne mažiau kaip 21 iš visų 4 komponentų).

Mes taip pat priimame lygiavertes pripažintas anglų kalbos kvalifikacijas. Kandidatai, neturintys laipsnio ar oficialios kvalifikacijos, vis dar skatinami kreiptis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Established in 1902, we’ve previously been the Falmouth School of Art, Falmouth College of Art and Design and the University College Falmouth.

Established in 1902, we’ve previously been the Falmouth School of Art, Falmouth College of Art and Design and the University College Falmouth. Skaityti mažiau