Žmogiškųjų išteklių vadybos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Žmogiškųjų išteklių vadybos bakalauro tikslas yra suteikti absolventams išsamų pagrindimą žmogiškųjų išteklių valdymo (HRM) žiniomis, teorijomis, principais ir įgūdžiais, kad jie užtikrintai galėtų prisidėti prie daugiafunkcinio, daugianacionalinio viešojo ir verslo sektorių. vykdyti analitinius, aiškinamuosius, strateginius ir integracinius įgūdžius.

Programos baigimo studijų rezultatai yra suderinti su NQF 7 lygio reikalavimais, o studentai privalo taikyti teorines žinias sudėtingoms problemoms ir pateikti tokią taikymą kaip gerai struktūruotą argumentą, naudojant akademinį diskursą.

Žmogiškųjų išteklių vadybos bakalauras suteiks studentams įgūdžių, vertybių, požiūrio ir žinių rinkinį, leidžiantį jiems:

 • prisidėti prie organizacinio turto plėtros: augimo, konkurencingumo ir tvarumo: darbuotojų, komandų ir susijusių bendruomenių;
 • formuoti, planuoti, strateguoti, vykdyti, matuoti ir tobulinti HRM ir verslo procesus, praktikas, sistemas ir sprendimus;
 • partneris, mokytis iš nacionalinių, regioninių ir pasaulinių žmogiškųjų išteklių valdymo bei verslo partnerių ir bendradarbiauti su jais siekiant didinti žmogiškąjį kapitalą per talentų plėtojimą;
 • taikyti inovacijas ir technologijas, skirtas įgyvendinti ir tobulinti žmogiškųjų išteklių valdymą ir verslo sistemas, politiką, procedūrą ir geriausią praktiką; ir
 • įgyvendindami, valdydami ir tobulindami žmogiškųjų išteklių valdymą ir verslo praktiką, laikykitės gero valdymo, griežtos etikos ir kokybės standartų.

Priėmimo sąlygos

Reikalingas vyresniojo pažymėjimo arba nacionalinio vyresniojo pažymėjimo, atitinkančio konkrečius priėmimo kriterijus arba SAQA atitikmenų pažymėjimą tarptautiniams mokyklos baigimo pažymėjimams.

Norint įstoti į šį laipsnį su matematika ir 30 su matematiniu raštingumu, reikalaujama minimalaus akademinio našumo balo (APS) 28, turint tokias specifikacijas:

 • Anglų kalba su simboliu D (APS = 4);
 • Matematika su simboliu D (APS = 4);
 • Matematinis raštingumas su D simboliu (APS = 4);

Studentai, turintys atitinkamą žmogiškuosius išteklius arba susijusius nacionalinius pažymėjimus ar diplomus, taip pat gali gauti tokį laipsnį.

Turite klausimą? E-mail: enquiries@online.uj.ac.za arba telefonu 0800 980 364 (nemokamai).

Priežastys užsiregistruoti UJ internetinėje programoje

Mūsų internetinės programos yra kruopščiai suplanuotos, kad būtų galima užsitikrinti akredituotą universitetinę kvalifikaciją studentams iš visų visuomenės sluoksnių.

Studentai gauna naudos iš tradicinės programos griežtumo ir dėstymo, prieinamą internete.

 • Kelionės nereikia
 • 6 starto datos per metus
 • Mokėkite už modulį
 • Visiškai palaikoma
 • Dirbk ir mokykis

Privalomi moduliai - 374 kreditai

Žmogiškųjų išteklių valdymas 1A (12 kreditų)
Pramonės psichologija 1BA (8 kreditai)
Pramonės psichologija 1BB (8 kreditai)
Pramonės psichologija 1AA (8 kreditai)
Verslo vadyba 1A (12 kreditų)
Informacijos valdymas 1AA (8 kreditai)
Matematika: Finansai

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.

Pabaigos data: akademinė veikla prasideda sausio mėnesį ir baigiasi gruodį. Programos terminas nustatomas pagal programos trukmę.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2019

Apie mokyklą

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Skaityti daugiau

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Skaityti mažiau