Ruby on Rails 5 pagrindai

Šiame kurse mes ketiname sukurti paprastą dienoraščių programą tik su Rails komandų sauja. Tada mes neria į tai, ką mes sukūrėme ir padės jums iš tikrųjų suprasti, kas vyksta. Mes jums parodysime, kaip dirbti su modeliais, nuomonėmis ir valdikliai greitai pridėti naujų funkcijų į savo app. Iki šio kurso pabaigoje, jums bus pasirengusi sukurti pagrindinius žiniatinklio programų Rails.

Ką jūs išmoksite

  • Kurti bėgiai programas
  • modeliai
  • Peržiūros
  • valdikliai

Kurti App

Sukursime naujų bėgiai programą ir paprastą duomenų. Išteklius yra kažkas, ką norite, kad vartotojai galės kurti, skaityti, atnaujinti ir ištrinti atvejus. Vos pora Rails komandas, jūsų svetainė bus paruošta paleisti ir visiškai interaktyvus!

Naudojimas Prašymai

Šiame etape mes atidžiau pažvelgti į išteklių mes sukūrėme, ir parodyti jums, kaip skersiniai rankenos prašymus.

Naudojant bėgių konsolės

Bėgių konsolės yra naudinga, kai reikia daryti operaciją daugeliui modelių objektų vienu metu, arba pažvelgti modelio atributai, kad jums dar nėra įtraukta į jūsų nuomonę. Mes jums parodysime, kaip atnaujinti modelio objektus per konsolę.

Įrašyta Modelis Įgūdis

Mūsų programa gali saugoti pavadinimus mūsų pranešimų, tačiau pamiršome pridėti po kūną laikyti tikrąją pašto turinį. Šiame etape mes ketiname nustatyti, kad. Pirma, mes turime pridėti stulpelį į duomenų bazę, todėl, kad mūsų post modelis objektus galite laikyti savo kūno savybių vertę. Tada mes turime atnaujinti savo nuomonę leiskite mums parodyti šias vertybes. Ir, pagaliau, mes turime atnaujinti kontrolierius leisti nauja institucija tekstas turi būti pateiktas iš HTML formos.

Mokytojas

jay McGavren

Imbuvys Rubinas mokytojas Treehouse. Rubyist nuo 2007 autorius Head First Ruby, pamoka knygos į pagrindinį Ruby kalba.

RUBYTT
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Treehouse »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date