Žinoma - kaip padaryti, kad interneto svetainę

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kaip Padaryti Interneto svetainė

Jei Jūs niekada pastatytas svetainę prieš ir jūs neturite kodavimo ar dizaino patirtį, tai vieta pradėti. Šiame projekte, mes išmokti kurti modernią portfelio svetainėje staliniai kompiuteriai, tabletės, ir mobiliųjų įrenginių. Mes pradedame su pagrindinio HTML ir CSS sintaksė. Be to, mes išmokti kurti pasirinktinį interneto puslapius su vaizdo galerijoje ir kontaktų puslapyje. Galiausiai, mes vaikščioti per kaip pasidalyti svetainę gyvai internete.

Ką jūs išmoksite

  • Kaip parašyti pagrindinį HTML
  • Kaip stiliaus tinklalapius su CSS
  • Kaip pirkti domeną ir priegloba
  • Kaip įkelti failus

Pradedant HTML ir CSS

Šiuo greitai samouczku, mes patikrinti savo galutinio interneto projektą mes, kuria siekiama sukurti pavyzdys. Tada mes išmokti koduoti savo pirmąjį HTML elementas, kuris padės suformuoti mūsų svetainės struktūra. Galiausiai, mes baigti iki stiliaus mūsų svetainėje su kai paprastas CSS. Šios dvi kalbos, HTML ir CSS, sudaro pagrindinius blokus bet interneto projektą.

HTML Pirmas

HTML yra speciali kompiuterinė kalba, kuri apibūdina dokumento struktūrą. Su HTML, mes galime sukurti interneto puslapius, kuriuose yra tekstas, vaizdai, ir daug kitų tipų turinio. Pirma, mes pradėti su greitai istorijos pamoka. Tada mes kasti į naujausiomis HTML sukuriant paprastą puslapio struktūrą.

Kurti HTML turinį

Statydama svetaines, tai geriausia rašyti taip daug HTML struktūros, kaip įmanoma, prieš pereinant prie CSS. Praktiškai, jums judėti pirmyn ir atgal tarp HTML ir CSS, tačiau pastatas dauguma struktūros pirmoji leis lengviau procesas. Pirmiausia pradėsime, sukuriant mūsų svetainėje navigaciją. Tada mes galime pereiti prie struktūrizavimo nuotraukų galeriją ir kitą puslapio turinio. Galiausiai, mes baigti įskaitant CSS failą į mūsų puslapio HTML.

CSS: pakopinių stilių

CSS yra kalba, kuri leidžia mums padaryti dizainą, kad yra gerai organizuota ir gražus. Kol HTML aprašoma informacijos struktūrą, CPT aprašoma, kaip, kad informacija turėtų būti vizualiai pateikti. Prieš pradedant kodavimo mūsų svetainėje CSS, mes praleisti šiek tiek laiko sužinoti apie CSS sintaksė.

Pritaikyti spalvas ir šriftus

Spalvos CSS reikalingas specialus koduotą formatą, vadinamą šešioliktainis. Mes pirmiausia sužinoti apie šešioliktainis skaičius ir tada mes galime juos naudoti mūsų spalvų reikšmių. Tada mes sužinoti, kaip rasti licencines šriftus taip pat, kaip įtraukti šriftus į tinklalapį.

Stilius ir tinklalapių Navigacija

Metodus būtinos stiliaus vaizdo galeriją, taip pat horizontalią navigacijos iš tikrųjų yra gana panašios. Pirma, mes išmokti stiliaus paveikslėlių grupę ir konvertuoti juos į eilutes ir stulpelius mūsų vaizdo galerijoje. Tada mes naudosime panašią CSS technika sukurti horizontalią navigacijos iš netvarkingai sąrašą.

Įrašyta Puslapiai į interneto svetainę

Kai daug puslapių yra tarpusavyje susiję, puslapiai tampa bendrai vadinami svetainėje. Namų puslapis bus kaip už tiek mūsų kontaktinį puslapį ir apie puslapio šabloną. Abiem puslapiuose mes išmoks keletą naujų CSS metodus.

Patvirtinantys Web dizainas ir testavimas

Šiuolaikinės tinklapis yra pastatytas su mobiliaisiais ir stalinių naudotojų reikmes. Iki pastato mūsų svetainę su skysčių procentais (vietoj fiksuotų taškų), mes ne į gera pradžia. Tačiau, mes galime pridėti specialiųjų CSS taisykles MEDIA užklausos toliau stiprinti patirtį. Pridėjus interaktyvaus dizaino, mes išbandyti svetainę ant kelių prietaisų.

Dalijimasis interneto svetainę

Mes baigė kodavimo mūsų svetainėje ir dabar atėjo laikas dislokuoti jis gyvena internete, kad kiti žmonės gali jį pamatyti. Pirma, mes pirkti mūsų domeną ir priegloba. Tada mes naudosime File Transfer Protocol (FTP) įdėti failus į mūsų serverį.

Derinimo HTML ir CSS problemos

Kurdami interneto svetaines, problemų sprendimo įgūdžiai yra būtini. Pirma, mes išmokti naudotis kūrėjo įrankius rasti problemų, susijusių su mūsų kodu. Tada mes vaikščioti per kai kurių bendrų HTML ir CSS klausimai ir kaip juos pašalinti greitai.

Mokytojas

Nikas Pettit

Nikas yra ne Treehouse mokytojas ir nepriklausoma žaidimo kūrėjas. Jo Twitter "rankena yra @nickrp.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2016

Apie mokyklą

Learn from over 1000 videos created by expert teachers on web design, coding, business, and much more. Our library is continually refreshed with the latest on web technology so you'll never fall behin ... Skaityti daugiau

Learn from over 1000 videos created by expert teachers on web design, coding, business, and much more. Our library is continually refreshed with the latest on web technology so you'll never fall behind. Skaityti mažiau