Read the Official Description

Finansai pagrindai: namų ūkių balanso prasideda valdymas, žiūrėdamas skolinimosi ir skolų. Mes susidoroti su veiksniais, kad vairuoti palūkanų lygį. Mes pažvelgti tarp "gerai" skolas ir "blogojo" skolas ir tuo, kaip skolintojai kredito balas tiems, kurie nori skolintis pinigus skirtumus.

tada mes pereiti išnagrinėti investicijų, kad žmonės gali turėti įvairių - įskaitant taupomąsias sąskaitas, obligacijas, akcijas ir valdų lėšų. Mes pažvelgti į investicijų grąžą veiksnių ir ankstesnių laikotarpių įrodymų, apie kuriuos yra geriausi investicijos. Mes taip pat pažvelgti, kaip investicijos yra apmokestinamos.

Būstas yra sekančią temą. Mes pažvelgti į pirkimo ir pardavimo turtą ir tuo pagrindimas dėl turėjimas nuosavybės išlaidas ir susijusius pavojus. Tai reiškia suprasti hipotekos produktus, kurie yra naudojami pirkti nekilnojamąjį turtą.

Kursas baigiamas nagrinėti vieną labai svarbų investicijas: Į mūsų pensijų fondo investicijų remti naudojimą pensiją. Mes ištirti, kaip profesinių ar asmeninių pensijų, reikia į viršų iki pensijos teikiamą valstybės ir kaip nustatyti, kiek pajamų reikės išėjus į pensiją. Mes taip pat pažvelgti į pastarųjų reformų poveikį pensijų Jungtinėje Karalystėje.

Supaprastinto 4 savaičių kursas yra up-to-data ir naudoja garso ir vaizdo turtas masyvo padėti jums per dalyku.

Kurti pagrindines verslo ir finansų įgūdžius

Šis kursas buvo sukurtas The Open University Business School - novatorišką įstaigai, trigubas akredituota AMBA, EQUIS ir AACSB.

Jis yra vienas iš aštuonių iš Atvirojo universiteto, skirta padėti jums įgyti pagrindines verslo ir finansinius įgūdžius, įskaitant ryšių, tinklų kūrimo, santykių kūrimo, projektų valdymo, asmeninių finansų planavimo ir valdymo, investicijų ir finansines paslaugas.

Galite užbaigti šį kursą kaip dalį vienos iš šių dviejų programų: Finansų pagrindai: keturi kursai, kurie suteiks jums vertingų įgūdžių valdyti finansus namuose ir darbe ir leis jums uždirbti "FutureLearn" apdovanojimą.

Verslas ir finansai pagrindai: aštuoni kursai; turėtojai FutureLearn sertifikatų pasiekimas visų aštuonių kursus galite uždirbti 30 UK kreditus link Open University Business School BA Verslo vadybos artimųjų susietą Open University vertinimo modulį (reikalingi atskiri OU registracijos ir mokestį).

Tikrąjį potencialą centras visuomenės supratimą apie finansų (tikrąjį potencialą PUFin)

Šis kursas buvo pritaikyta iš pirminės medžiagos sukurtos atviros universiteto tikrąjį potencialą centro visuomenės supratimą apie finansų ir tapo įmanoma dėka turtinga paramos tikrąjį potencialą LLP.

Program taught in:
Anglų
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Vas 2019
Gegužė 2019
Duration
4 savaites
Ištęstinės
Price
Free
By locations
By date
Start Date
Vas 2019
Application deadline
Start Date
Gegužė 2019
Application deadline
Start Date
Rgp 2019
Application deadline

Vas 2019

Gegužė 2019

Rgp 2019