Read the Official Description

Gauk įvadas į studijas archeologiją, tyrinėti įdomių atradimų Pewsey Vale, netoli Stounhendžo ir Avebury.

Vykti į virtualią lauko kelionę į Pewsey Vale

Mes bus parodyti jums, aplink mūsų lauko mokykloje - mėnesio trukmės kasimo ne iš Pewsey Vale, kuri yra santykinai nepakitusi svetainė, palyginti su jos pasaulinio garso kaimynais, Stounhendžas ir Avebury.

Iš Pewsey Vale archeologijos Treasure Chest ir jo karūnos brangakmenis yra Marden. Pastatytas aplink 2400 BC, Marden yra didžiausia HENGE šalyje ir viena iš Britanijos svarbiausių bet jau supranta priešistorinių paminklų.

Kiekvienas objektas turi istoriją papasakoti ir mes ištirti, kaip archeologai dažų ryškų vaizdą apie tai, kas gyvenime buvo kaip neolito laikais per stulbinantis asortimentas atradimų padaryta šioje gražioje dalis Anglijos.

Naršyti visas archeologijos aspektas

Archeologijos kasinėjimų yra ne tik sukant su mentele kasti. Piešimas ant pavyzdžių iš mūsų lauko mokykloje, jums sužinoti apie visas archeologijos aspektą, nuspręsti, kur kasti į surinkimo, įrašymo ir saugojimo artefaktų.

Mes ištirsime kasimo technologijas, pavyzdžiui, topografinių geodeziją ir mokslo Gruntinis. Ir per skiriamųjų atradimų apie Pewsey Vale, mes atidžiau pažvelgti į tai, ką jūs galite padaryti su artefaktas, kai jūs ją radau.

Sužinokite, kaip archeologija gali mokytis mirusieji

Vienas iš labiausiai intriguojančių ir akis atveriantis radinių visi yra kapavietė arba kapas, kuris suteikia įdomių įžvalgų į praeitį. 2 savaitės, mes ištirti archeologinių būdais, naudojamais mirusiųjų tyrimo. Kas skeleto liekanos gali papasakoti apie kai kažkas gyveno, jų profesija ir jų sveikata?

Ką pasiekti?

  • Paaiškinkite, kaip archeologijos kasti veikia, nuo planavimo etapų, per kasimo, analizei ir saugojimui artefaktų
  • Apibendrinti pagrindines savybes visų archeologinių laikotarpių nuo mezolito iki po viduramžių laikotarpiu (c.8000 BC-AD 1900)
  • Apibūdinkite pagrindinius būdus, kuriais archeologai analizuoti žmogaus skeletas
  • Diskusijos keletą pagrindinių klausimų, su kuriais susiduria archeologiją šiandien

Kas už kursas?

Nėra ankstesnę patirtį archeologijos reikia. Šis kursas yra skirtas tiems, kurie domisi studijomis archeologijos laipsnį universitete. Tačiau bet kas, turintis entuziastingas susidomėjimas archeologija yra labai kviečiame prisijungti prie mūsų per daug.

Program taught in:
Anglų
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Lapk 2019
Duration
2 savaites
Ištęstinės
By locations
By date
Start Date
Lapk 2019
Application deadline

Lapk 2019