Keystone logo

5 Internetinės Programos į Švietimo Valdymas 2024

Filtrai

Filtrai

 • Pedagogika
 • Švietimo lyderystės studijos
 • Švietimo Valdymas
Studijų sritys
 • Pedagogika (5)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Internetinės Programos į Švietimo Valdymas

  Ieškote karjeros, kuri leistų pakeisti mokinių ir pedagogų gyvenimus? Jei taip, švietimo vadybos laipsnis gali būti puikus pasirinkimas jums!

  Švietimo vadybos studijų programa siūlo išsamią mokymo programą. Galite tikėtis gilintis į tokias temas kaip mokyklų teisė, organizacijos teorija ir elgsena, švietimo tyrimų metodai, mokyklų finansai ir biudžeto sudarymas bei mokymo technologijos.

  Švietimo vadybos laipsnio siekimas atveria įdomių karjeros galimybių pasaulį. Direktoriumi ar direktoriaus padėjėju galite susirasti darbą mokyklose ar net kolegijos lygio įstaigose. Taip pat galėtumėte užimti aukštojo mokslo administravimo pareigas, pavyzdžiui, dekano ar provosto universitetuose ar kolegijose. O gal norite pasinaudoti vyriausybinėmis agentūromis, prižiūrinčiomis švietimo programas, arba organizacijose, teikiančiose pagalbos paslaugas mokykloms.

  Jei esate pasirengęs pradėti įdomų karjeros kelią, leidžiantį paveikti studentų ir pedagogų gyvenimus, laikas pagalvoti apie švietimo vadybos laipsnį.