Oficialus aprašymas

Kokie yra šio kurso tikslai?

Sage magistras paketas 2015 Žinoma paketas apima Sage PVV, šalavijas Darbo užmokesčio 1 & 2 ir šalavijas 50, taip pat kai kuriuos "Excel" ir buhalterinės apskaitos pagrindus. Su sunkaus darbo ir pasišventimo galite uždirbti Sage kvalifikacijos atestatą, PVV 2 lygio sertifikatas Kompiuterizuotos apskaitos verslui ir etapas 1 & 2 kvalifikacija.

Tai taip pat suteikia tinkamumo registruotis asocijuotasis narys IAB, kuris suteiktų raides AIAB po jūsų vardu.

  • Sužinokite, kaip RTI arba realaus laiko informacija, vaidina svarbų vaidmenį 2015 HMRC PAYE operacijas. Gauk susidoroti su teisės aktais, ir sustabdyti iki datos su naujausiais reikalavimais.
  • Suprasti, kaip įveikti sudėtingesnes sritis užmokesčio, įskaitant mokesčių mėnesio pabaigoje perdirbimo ir tikri šių elementų per savo būsimas darbo funkcijas.
  • Sužinokite, kaip pradėti, jūsų darbo užmokesčio su Sage 50 darbo užmokesčio, įskaitant perdirbimą standartines darbo užmokesčio veikia, kuriant darbuotojų įrašus ir naudojant darbo laiko apskaitos žiniaraštis įrašus.
  • Sužinokite, kaip padaryti įstatymines mokėjimus, ir kaip susieti Sage 50 Darbo užmokesčio skaičiavimo ir kitų sistemų naudojimo per eksportuoti ir importuoti duomenis.
  • Suprasti mėnesio pabaigoje procesą, taip pat laikotarpio pabaigoje ir metų pabaigoje funkcijas.
  • savo mokymosi patirtį su praktikos duomenimis, praturtinti, kad jūs galite naudoti realaus laiko pavyzdžius patobulinti savo darbo užmokesčio įgūdžius.
  • Prisistatykite pagrindinių sąvokų pagrindinio apskaita - pirmtakas, arba slenksčiu, jei norite toliau savo supratimą apie sąskaitas.
  • Įgyti daugiau įžvalgų apie verslo operacijas su PVV Sage 2 lygio sertifikatas Kompiuterizuotos apskaitos už verslo modulį.
  • Gauk susidoroti su Excel pagrindų, įskaitant skaičiuoklės ir kaip naudoti makrokomandas palengviname Jūsų darbą kūrimą.
  • Apžvelkite naujų funkcijų Sage 2012, todėl, kad jūs galite likti up-to-data ir pasiruošę eiti.

Kas tai skirta?

Nesvarbu, ar esate panyra į naują karjerą įgulų komplektavimo už bendrovės darbo užmokesčio ar norite tobulėti karjeros laiptais ir pagerinti savo įgūdžius, šis kursas paketas bus jūsų karjeros perspektyvas į kitą lygį. Šis platus Šalavijas paketas gali būti puikus įrankis, kuris padės įvaldyti darbo užmokesčio fondo administravimo komandą, arba vairuoti savo karjerą apskaitos.

Reikalavimai

Nėra prielaidos dėl šio kurso.

Ką žymi šį kursą be?

Kaip buhalteris galite tikėtis uždirbti maždaug £ 28k, su takais, kurie gali sukelti galimą finansų kontrolierius, buhalteris, ir finansų vadybininkas.

Šaltinis: PayScale

Kas atsitinka po prašydama informacijos?

Kai jūs turite pasiteiravo jumis bus susisiekta vienas iš mūsų specialistų karjeros konsultantų, kurie galės suteikti jums papildomos informacijos jums reikia.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 173 daugiau kursų E-Careers »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Price
575 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date