Oficialus aprašymas

Kokie yra šio kurso tikslai?

Iki šio kurso pabaigoje turėsite išsamų supratimą apie buhalterijos nuo naujokai iki tarpiniu lygmeniu.

  • Darbas jūsų kelią per Kompiuterizuotos apskaitos už 1 Verslas ir 2 lygmens mokymo programas ir įgyti patirties ir žavisi įgaliojimai iš gerbiamų Ofqual įregistruota organizacija, PVV.
  • Gauk susidoroti su eterinio šalavijų 50 programinės įrangos ir naršyti savo kelią aplink pagrindines funkcijas naudojant ekrano ir lengvai sekti pratimus.
  • Parengti apskaitos pagrindai supratimą, taip pat kuriant klientų ir tiekėjų įrašus, partijos įvežimo kredito pastabas ir sąskaitas faktūras, įrašant pardavimus ir pirkimus, banko susitaikymo ir smulkių grynųjų pinigų operacijas.
  • Sužinokite, kaip sukurti naują įmonę, įskaitant sukurti sąskaitų planą, kad atitiktų įmonės poreikius.
  • Įvaldyti verslo apskaitos sudėtingumą, įskaitant žurnalo įrašų, skirtų darbo užmokesčiui ir darbo užmokesčio ir akcijų vertinimas ir kontrolė.
  • Įgyti daugiau įžvalgų sudėtingesnių funkcijų Šalavijas 50 programinę įrangą, optimizuoti savo veiklą, tuo pačiu metu, kaip padidinti savo produkcijos.
  • Sužinokite, kaip panaudoti žurnalų funkcijai šalavijas, taip pat perdirbimo PVM deklaracijas, bandymus likučiai ir departamentų kodavimas.

Kas tai skirta?

Tai 1 ir 2 lygio paketas yra skirtas galimų kandidatų, kurie pradeda ant jų buhalterijos ir apskaitos kelionę ir nori įgyti tvirtą sertifikavimo pridėti svorį savo CV.

Reikalavimai

Nėra prielaidos dėl šio kurso.

Ką žymi šį kursą be?

Kai jūs turite pasiekti lygiai 1 & 2, kurti sau toliau, vyksta studijuoti 3 lygis. Šis dvigubas sertifikavimo tiek IAB ir Sage tikrai gali suteikti jums pakelti Jums reikia gauti virš konkurencijos. Kai visiškai kvalifikuotas, galėsite pridėti vertę jūsų vardo pridedant PVV arba AIAB ne jo pabaigoje. Šis būsenos ateina su į £ 30,000 per metus regiono algos.

Šaltinis: PayScale

Kas atsitinka po prašydama informacijos?

Kai jūs turite pasiteiravo jumis bus susisiekta vienas iš mūsų specialistų karjeros konsultantų, kurie galės suteikti jums papildomos informacijos jums reikia.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 173 daugiau kursų E-Careers »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Price
475 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date