Read the Official Description

Kokie yra šio kurso tikslai?

Iki kurso pabaigoje turėsite išsamų supratimą apie buhalterijos nuo naujokai iki aukštesnio lygio.

  • Naršyti pagrindinius elementus kompiuterizuotos apskaitos verslui su 1 lygio modulį. Sužinokite daugiau apie dvigubo įrašo buhalterijos principus, taip pat apskaitos pagrindai, įskaitant sąskaitas faktūras, kvitus ir mokesčių.
  • Sužinokite, kaip sukurti naują įmonę, įskaitant sukurti sąskaitų planą, kad atitiktų įmonės poreikius ir kurti klientų ir tiekėjų sąskaitos kodus ir įrašus.
  • Atraskite daugiau sudėtingų funkcijų Šalavijas 50 programinę įrangą (pridedama), įskaitant praktikuojančių įprastas funkcijas, taip pat banko ir PVM susitaikymą informaciniais ataskaitų teikimo būdus klientų ir tiekėjų datą.
  • Pasinerti į daugiau pažangių funkcijų, "Sage" 50 programos, kurių nereglamentuoja, kol pasieksite 3 lygį, įskaitant laikotarpio pabaigoje procesus, kontroliuoti sąskaitas ne-pelno organizacijų / labdaros ir ilgalaikio turto registrą ir nusidėvėjimas.

Kas tai skirta?

Tai pilnas paketas yra skirtas galimų kandidatų, kurie nori baigti intensyvius buhalterinės apskaitos kursus, siekiant pradėti arba tęsti savo karjerą, arba asmenims, kuriems reikia sertifikavimą įvertinti jų dabartinę patirtį.

Reikalavimai

Nėra prielaidos kursui.

Ką žymi šį kursą be?

Tai 3 lygio dviejų sertifikavimo tiek IAB ir Sage tikrai gali suteikti jums pakelti virš konkurencijos. Kai visiškai kvalifikuotas, galėsite pridėti vertę jūsų vardo pridedant PVV arba MIAB ne jo pabaigoje.

Kas atsitinka po prašydama informacijos?

Kai jūs turite pasiteiravo jumis bus susisiekta vienas iš mūsų specialistų karjeros konsultantų, kurie galės suteikti jums papildomos informacijos jums reikia.

Program taught in:
Anglų

See 173 more programs offered by E-Careers »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Price
645
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment