Oficialus aprašymas

Švietimo lyderystės švietimo daktaras

Teksaso Technikos universiteto edukologijos lyderystės švietimo daktaras yra skirtas parengti pagrindinius lyderius mokyklų rajonuose ir koledžų ar universitetų fakultete. Pagrindinis programos tikslas - parengti lyderius, kurie atspindi profesionalus, kurie tobulina viziją ir įgijo įgūdžių reformuoti, atnaujinti ir tobulinti mokyklas ir mokyklų sistemas, ugdančias demokratines mokymosi bendruomenes, kurios vertina socialinį teisingumą ir teisingumą.

Programos apžvalga

Programa skirta parengti vadovų mokyklų vadovus, kurie gali nustatyti ir įgyvendinti moksliniais tyrimais pagrįstus sprendimus, susijusius su didelio masto praktikos problemomis PreK-12 mokyklų rajono kontekste. Per trejus metus nustatytų kursų, sudarančių disertacijos praktikos problemą, seka, dalyviai gilins savo sugebėjimus vadovauti mokymo pasikeitimui, nustatyti praktikos problemas ir įgyvendinti intervencijas savo vietos švietimo organizacijose, siekiant pagerinti studentų pasiekimus.

 • 96-99 kreditų valandos
 • Kursinis darbas baigtas naudojant internetinius mokymo metodus.
 • Tiriamieji studentai vykdo iš anksto nustatytą kursų tvarkaraštį.
 • Semestro kursai atitinka "Texas Tech University" akademinį kalendorių.

Paraiškos procesas

Nors paraiškų pateikimo terminas nenustatytas, potencialūs studentai yra raginami pateikti visas paraiškos medžiagas bent prieš du mėnesius iki numatyto pradinio įregistravimo.

1. Prašome kreiptis į Teksaso Technikos universiteto aukštąją mokyklą kaip magistro studenti. Kai prašoma pasirinkti pagrindinį, būtinai pasirinkite laipsnio įrašą, atitinkantį jūsų dominančią sritį, po to žodžiu internete.

 • Baigti magistro priėmimo paraišką.
 • 60 EUR pradinio paraiškos mokesčio arba 50 USD už kiekvieną paskesnę paraišką (įskaitant įrašų įvedimo datą, programinės įrangos užklausų pridėjimą / pakeitimą arba readmisijos užklausas).
 • Pareiškėjai privalo turėti neoficialius nuorašus iš visų anksčiau dalyvavusių koledžų ir universitetų, siunčiamų į Texas Tech universitetų aukštąją mokyklą, esančią graduate.admissions@ttu.edu. Jei būsite priimtas, jums reikės pateikti oficialius nuorašus.
 • Švietimo koledžas ir aukštesniųjų mokyklų priėmimo procesą nagrinėja visapusiškai, todėl nėra nustatyto minimalaus GRE arba GPA reikalavimo.
 • Visi tarptautiniai pareiškėjai privalo pateikti anglų kalbos mokėjimo įrodymus, kol jų paraiškos gali būti svarstomos dėl priėmimo. Priimtinų egzaminų sąrašą rasite Tarptautinės aukštosios mokyklos studentų tinklalapyje. Šis testas netaikomas tik JAV universitetų ar universitetų absolventams iš anglų kalbos mokėjimo atleidžiamų šalių. Pareiškėjai, kurie baigė ne mažiau kaip dvejus metus iš eilės koledže ar universitete JAV ar šalies, kuriai netaikoma anglų kalbos žinios, taip pat atleidžiamos nuo anglų kalbos mokėjimo reikalavimo.

2. Pateikite į Texas Tech universiteto švietimo koledžą.

 • Pateikite paraišką per švietimo koledžą.

3. Prašyti finansinės pagalbos ir (arba) stipendijų bei Švietimo koledžo aukštojo mokslo stipendijų.

 • Finansinė parama paskirstoma remiantis dieninių studijų ir keliomis kitomis tinkamumo reikalavimais. Jūsų įregistruotos valandos nuo 12-os dienos klasėje rudens ir pavasario semestruose nustato jūsų įregistravimo statusą semestrui, o atitinkamai išmokama finansinė parama. Dalyvaujantis mažiau nei visą darbo dieną gali reikšti pagalbos sumažėjimą.

4. Kai priimsite į aukštąją mokyklą ir švietimo koledžą, dirbate su fakulteto patarėju kurti studijų planą. Jei gausite pranešimą apie atmetimą, galite kreiptis į aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų asocijuotą dekaną, kad galėtumėte patarti dėl priėmimo apeliacijų proceso.

 • Aukštoji mokykla ir Švietimo kolegija informuos jus apie jūsų priėmimo statusą atnaujindami skirtuką "Applications" savo "Raiderlink".
 • Jei gausite pranešimą apie atmetimą, galite kreiptis į aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų asocijuotą dekaną, kad galėtumėte patarti dėl priėmimo apeliacijų proceso.

Nori imtis tik vieno ar dviejų kursų? Naudokitės "Texas Tech University" aukštojo mokslo laikino statuso, kad galėtumėte taikyti ir užtrukti iki 12 kreditų valandų, nepateikę paraiškos į studijų programą.

Reikalavimai programai

A. Pagrindinė mokymo programa (24 semestro valandos)

 • Švietimo koledžas Foundation Core (9 semestro valandos)
 • Tyrimų ir statistikos pagrindai (15 semestro valandų)

B. majoras (42 semestro valandos)

 • Bendrasis kursas (21 semestro valandos)
 • "Advanced Core" (21 semestro valandos)
 • Disertacijos valandos (12 semestro valandos)

C. Mažosios arba susijusios sritys (15 semestro valandų)

Be pagrindinio reikalavimo, doktorantūros studijų programa leidžia ne mažiau kaip 15 semestrų valandų nepilnamečio ar susijusioje srityje. Doktorantui leidžiama pasirinkti kursus, kurie leistų jam ar jos lankstumui didžiausią dėmesį skirti. Jei nėra smulkios ar susijusios srities, 15 pagrindinių semestro valandų.

Nepilnametis dėmesys skiriamas kursams aiškiai apibrėžtoje studijų srityje. Susijusios sritys skirtos kursams iš kelių studijų sričių. Jei studentas nori įtraukti daktaro laipsnio planą į nepilną, turi būti atstovas iš nepilnamečio doktorantūros patariamojo komiteto studijų srities, o kvalifikaciniame egzaminime turi būti skiriamas dėmesys nepilnametei studijų sričiai. Jei studentas pasirenka susijusius laukų kursus, jis neturi būti atstovas iš susijusių sričių doktorantūros patariamajame komitete. Įtraukimas dėmesio atitinkamose kvalifikacinio egzamino srityse yra neprivalomas.

D. Doktorantūros disertacija (12 semestro valandų)

Studentas turi įstoti į 8000 mokslo daktaro disertacijos valandas rengdamas disertacijos pasiūlymą ir disertaciją.

Siūlomi laipsniai

Ed.D. Švietimo lyderystėje - paraiškos gali būti nuo vasaros vidurio iki kalendorinių metų spalio 1 d. pavasario kohortai.

Karjeros galimybės naudojant šią programą

Nors tradicinės programos buvo laikomos pasirengimu centrinio biuro vadovybei ir vadovo vaidmeniui, švietimo lyderystės Ed.D. Programa siekiama pagerinti ir pridėti vertę vadovaujančiam vaidmeniui tiek universitetų, tiek rajono organizacijose, kad teigiamai paveiktų mokinių mokymąsi PreK-12 klasėse. Programa apima specialistų sertifikavimo parengimą, kuris yra integruotos mokymo programos projektas.

Programa mokoma:
Anglų
Texas Tech University Worldwide eLearning

Peržiūrėti 65 daugiau kursų Texas Tech University Worldwide eLearning »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Sau. 2020
Duration
96 - 99 valandos
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date