Union University būkite pertvarkytas.

Union University švietimo daktaras (EdD) yra skirtas aktyviems specialistams, kurie baigs mokslus, pasirengę prisiimti lyderystės ir mokymo vaidmenis mokyklose, universitetuose, vyriausybėje ir versle. Kaip EdD absolventas, jūs galite teigiamai prisidėti prie administravimo, mokymo, tyrimų, politikos ir ugdymo turinio formavimo.

Uždirbkite laipsnį, kuris būtų teorijos ir praktikos, klasikinių žinių ir dabartinių tyrimų, analizės ir sintezės, makroperspektyvos ir mikrofunkcijų mišinys.

Pilnas internetinis laipsnis

Visiškai internete „Leadership in School Reform“ programa yra skirta paruošti mokyklų vadovus naujiems ir svarbiems švietimo lyderystės kursams. Būkite pasirengę sukurti ir aktualizuoti lyderystės viziją XXI amžiaus mokyklose. Gebėti panaudoti geriausius mokslinių tyrimų ir praktikos pavyzdžius politikos, vaiko raidos, mokymosi, mokymo ir lyderystės srityse vykdant mokyklų reformą.

Į Kristų orientuoti akademikai

Mūsų studentai stiprina savo etinių sprendimų priėmimo galimybes per į Kristų orientuotą akademinę aplinką. Kaupdami savo intelektines ir moralines žinias, jie pasirengę susitvarkyti su pliuralistiniu pasauliu ir geriau aptarnauti savo mokyklas bei bendruomenes.

Akreditacija

Ši programa atitinka standartus, kuriuos sukūrė Nacionalinė pedagogų akreditavimo tarybos (NCATE) Švietimo lyderystės steigiamoji taryba.

Atitinkamas turinys

Mūsų studentai tobulina savo žinias ir įgūdžius bei tobulina savo kompetenciją kritiškai vertindami aktualijas, tendencijas ir metodikas.

Misijos pareiškimas / koncepcinė sistema

Sąjungos švietimo mokyklos misija yra paruošti charakterio ir kompetencijos pedagogus, kurie atspindi Kristų tarnaujant ir vadovaujant jų mokykloms ir bendruomenėms. Ed.D. Laipsnis vadovaujasi pedagogų rengimo programos koncepcine sistema: mokytojo ir studento jautrumo, refleksijos ir tikėjimo dinamika. Universiteto misija yra „suteikti į Kristų orientuotą aukštąjį išsilavinimą, kuris skatina tobulėti ir tobulinti charakterį tarnaujant Bažnyčiai ir visuomenei“.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Union University »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 29, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Price
665 USD
Mokestis už kredito valandą
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Doctor of Education – Leadership in School Reform (Online Ed.D.)