įvaldyti ją vadybos (magistrantūros)

AKAD University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

įvaldyti ją vadybos (magistrantūros)

AKAD University

Jūsų susidomėjimą technologija atitinka verslumą? Jūs ieškote po glaudžius ryšius tarp informacinių technologijų ir verslo administravimo? Nuotolinis mokymasis "IT valdymas - magistro"Leidžia tiek: susipažinti su konkrečios jį žinome-kaip greitai sudėtingiausių klausimų kompiuterių mokslo, o, atsižvelgiant į valdymo srityje verslo administravimo požiūriu. Visi pagrindai, kad jums reikia, kaip sudėtingų verslo struktūrų ir projektų vadybininkas galima rasti šioje programoje. Ar IT specialistas Ekonomikos mąstymo, bendravimo įgūdžių ir profesinės technikos vizijos. Jų tyrimai ", tai valdymas - magistro" atitinka naudojimui pramonės nepriklausomi, reikalaudami profesinių ar vadovaujančių pozicijų.

Jūsų Kurso struktūra

Baigė per nuotolinio mokymo magistrantūros programos "IT valdymo"Jūs perkate po keturis pusmečius pastatyti vienas ant kito:

 • 1 semestras: Jūs gilinti savo žinias IT procesų valdymo. Su juo remiamų klientų valdymo organizuoti sudėtingų programų įgyvendinimą. Mokslas Teorinės žinios, akcentuojant empirinio tyrimo taip pat taikoma šį semestrą. Į lyderystės srityje galite įsigyti ne tik techninių žinių, bet ir išplėsti savo asmeninius pagrindinius įgūdžius - gali būti naudojamas mokytis ir karjera.
 • 2 semestras: Jūs išmoksite pagrindines skaičiai pagrįsti IT valdymo žino ir kurti IT architektūrai atsižvelgiant privatumo klausimais profesionalias IT saugumo valdymas. IT strategijos ir jos įgyvendinimo srityje daugiausia dėmesio. Praktinis aktualumas apsaugo jūsų integruotą meistras projektą, kurį projektuoti e-mokymosi modulis vadovams per keletą semestrų, kad jums įgyvendinti techniškai.
 • 3 semestras: Jūs įgyti žinias rinkos pozicionavimo IT bendrovių srityje ir pasirinkti savo specializaciją (valdymo sudėtingų IT sistemų ir internete veikiančias taikomąsias programas). Visos sudedamosios dalys yra siekiama optimalaus kvalifikacijos reikliems profesines užduotis nuo - ir pasiruošti savo magistro darbe anksčiau.
 • 4 semestras: specializaciją jau galanda savo profilį studijų metu. todėl magistro darbe kaip egzaminui daro aiškų pareiškimą apie galimą karjeros srityse. Auto kartos Darbo sistemingai per mokslo darbo metodus bendravimo ir individualaus dėmesio iš dėstytojų suteikti savo magistro disertaciją apie mokslinio lygio sukurti.

Naudoti kaip Akad studentas ir įdomus variantas iš trijų savaičių pažintinio vizito į Sakramentas: Kalifornijos universiteto programos!

specializacija

 • Valdymas sudėtingas IT projektų MIP61 | MIP62 | MIP63
 • Web-based programų WEB61 | WEB62 | WEB63

perspektyvos

Perspektyvos Nustatyta - nuotolinio mokymosi įsisavinti IT valdymą

Įmonės ieško specialiai kompetencijos ir valdymo žinių derinys - Išpildykite su šia mokslo šis reikalavimas magistro ir gauti reikalauja valdymo pozicijas. sujungti ją patirtimi su verslo mąstymo ir skaičiuoti kaip tarpdisciplininis apmokyti vadybininkai ir IT profesionalai turi būti geriausias. Nepriklausomai nuo to, sektoriaus turimos jums kaip specialistams ir vadovybės jėga visi karjeros keliai nacionaliniu ir tarptautiniu atviros!

Jos magistro laipsnį Akad: skaitmeninis, bet kur, bet kuriuo metu

Su skaitmenine Akad miesteliu efektyviausiai laivo kapitonui

Naudokite savo laiko išteklius optimaliai ir palaikyti savo mokymosi stilių pritaikytų studijų padalinių, lankstus audito planavimo ir teisinga mišinio savarankiškai vadovauja ir prižiūri mokytis!

Skaitmeninis Akad apgyvendinimu supaprastina visą laiką pirkti meistras universitetinį išsilavinimą: kaip centrinis koncentratorius šio virtualaus rinkoje tyrimas siūlo viską reikia sėkmingas studijas: Kada ir kaip jūs norite stovi Prisijungę tyrimo medžiagos parengtą audito planavimą daroma efektyviai ir lengvai palaikyti ryšį su savo studentais. Rascher, o garso išmanymas per Akad Campus padidinti savo motyvaciją ir rodo savo mokymosi sėkmę nedelsiant. Akad apgyvendinimu leidžia savo individualų kelią į Master:

 • Nuotolinis mokymas: praktinis, laiku ir aiškiai struktūruotos studijų raidės - suvokti mokymosi vienetų, kurie ateina lengvai į savo namus!
 • Atstumas e-mokymosi: efektyvi mokymosi per interneto pratimai, interneto instruktavimas ir žiniatinklio mokymo - patikimumo, kad turinys yra saugus!
 • Interaktyvus E-mokymasis: asmeniškai prižiūri kuratorių ir tiesiogiai keistis su kolegomis studentais - pridūrė žinios vertė ir tiesioginio prieinamumo turinį sustiprinti motyvaciją!
 • Seminarai (neprivaloma): Be to į virtualią mokymosi vietoje seminaruose - taikyti išmoktus metodus konkrečių klausimų iš karto!

Priėmimo sąlygos

Prieš pradedant tyrimą, turite įrodyti, specializuojasi verslo kompiuterių mokslo arba lygiavertis sėkmingai mokytis universitete, kolegijoje ar universitete verslo, informatikos ar verslo administravimą. Be to, kalbos įgūdžiai reikalingi anglų kalba, siekiant užbaigti modulį sėkmingai anglų kalba. Jei nesate tikri, ką žinių turite, galite pasiimti internetinę testą, kuris iš karto bus įvertintas už jus. Atnaujinti, mes siūlome jums tinkamą kursą anglų kalba.

Kas tiksliai galite tikėtis nuotolinio mokymosi valdymo IT valdymas - magistro?

Pagrindinis komponentas jūsų magistro kurso "IT valdymo"Ar IT procesų valdymas. Įmonės globalizuotame pasaulyje šiandien turi reaguoti lanksčiai - už procesas orientuotas valdymas yra labai svarbus. Skaitmeninės informacijos srautais ir automatizuotos verslo procesai reikia vadovams su nišoje suprasti verslo procesų valdymo.

Patyręs Akad-lektorius dr Ralf Berning yra Tyrimas Laiškas MA_IT_Management_PMN106 nuotolinio mokymosi ", tai valdymas - magistro" Verslo procesų valdymo etapų pagrindai: Procesas orientuotos organizacinės struktūros, šiuolaikines informacines ir ryšių technologijas ir verslo organizavimo yra teminiai prioritetai.

Graduate Management Admission Test arba Ištrauka iš studijų Kelnaitės apibendrina pavadinimu "orientuotas į procesą organizacinių koncepcijų ir verslo procesų valdymas" šiuos pranešimus kartu:

 • Pamatai ir plėtra proceso orientacijos
 • Procesas orientuotas verslo sistemų projektavimas
 • Informacija Techniniai aspektai proceso projektavimas
 • Būdai procesų modeliavimo

Žr už save: The Akad miesteliu su savo lankstus, individualus ir efektyvus Studijų modelis leidžia jums prieigą prie visų meistrų turinį IT valdymo paprasta: Kadangi jūs sužinoti, kur ir kada norite organizuoti savo darbo studijas geriausiai jūsų individualius laiko išteklius - pagal Jūsų pageidavimus.

Mūsų pasiūlymas Jums: Pasitikrink savo šeimininko studijas Akad universiteto 4 savaitę bandymus. Jei turite klausimų ant "neakivaizdinių studijų" yra mūsų draugiškas ir kvalifikuotas Akad akademinis konsultavimas paskambinę 0711 81495-400 kaip jums asmeniškai. Mes tikimės, kad iš tavęs - ir padėti jums greitai tikslų pasiekimo!

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Vokiečių
AKAD University
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
24 - 30 mėnesių
Ištęstinės
Price
Kaina
12,720 EUR
Iš viso mokestis už mokslą
Locations
Vokietija - Germany Online
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Vokietija - Germany Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla