Read the Official Description

Įstatymas reguliuoja beveik visas visuomenės aspektų. Kartais tai yra labai matomas: ateini į teismą tuo atveju, prieš pagrindinių baudžiamųjų ar Parlamente karšta diskusija apie naują sąskaitą. Įstatymas taip pat reglamentuoja mažas, - bet svarbu - dalykų, pavyzdžiui, nuomos savo naują namą ar jūsų darbo sutartyje.

Teisė taip pat labai nematomi. Pavyzdžiui nusėda bakalėja prie kasos, tu tikriausiai ne tiesiogiai žino, kad visada yra abipusis įsipareigojimas kūrybinė sutartis sudaryta tarp Jūsų ir prekybos centruose. Tai atveria daug daugiau teisių ir įsipareigojimų ne tik pristatyti bakalėja ir mokėti už jį.

Būtent dėl ​​to, kad įstatymas tiek daug įtaka kasdieniame gyvenime, tik teisines žinias visada patogu.

  • Ar domitės įstatymą, pavyzdžiui, todėl, kad jūs taip reguliariai susiduria savo darbe ar privačių aplinkoje?
  • Ieškote dešinėje tyrimo, ar norite plėsti savo horizontus savo studijų?

Tuomet šis įvadinis kursas įdomus jums!

Ką darys šio kurso metu

Per video, straipsniai, praktikos klausimus ir diskusijose padaryti per ateinančius penkerius savaites, savo pirmuosius žingsnius į teisės pasaulyje.

Per pirmą savaitę nustato pamatas, ant kurio statome savaitės poilsio. Kas yra tiesa? Kur galite jį rasti? Kaip jūs galite jį rasti? Jūs eikite ieškoti įstatymus ir teismo sprendimus, skaityti ir naudotis paremti savo argumentus juridinio atveju tinkamai. Šie įgūdžiai gaunami ne tik per šį kursą naudinga, tačiau net ir tiesiogiai kasdieniame gyvenime!

Antrą savaitę yra labai matomoji dalis įstatymą: Konstitucinė teisė. Kas daro taisykles? Kaip Namas yra susiję su valdžia? Jūs esate tirti Konstitucijoje ir mokosi, kaip jos poveikį pagrindinėms teisėms. Ji yra viena pagrindinė teisė yra svarbesnė už kitą? Ar žodžio laisvė, kad, galima sakyti, viską? Ir yra tokių, kurie gali pasakyti daugiau nei kiti?

Trečią savaitę, jūs sužinosite apie žalą ir atsakomybę. Kodėl geriau ne tik rūsio liuką paliktas atviras bare? Ir kodėl jūs vis dar kartais atlyginti kažkieno žalą, o tai buvo ne jūsų kaltė? Ir - taip pat svarbu - jei ne?

Į ketvirtą savaitę jūs išmoksite, kada ir kaip ginti save nuo galingo vyriausybės. Kas yra "valdymas" mūsų šalies tiksliai? Ir ką jūs galite padaryti, jei esate meras negali imtis Project X vakarėlį? Arba, jei jūs negaunate planuoja leidimą naujam mansardos?

Penktoji savaitė yra apie įstatymo, kuris tikriausiai iš karto galvoti apie dalį, kai žodis "teisė": baudžiamoji teisė. Yra klausimai, kaip antai: jei nusikaltimą? Ar jums išvengti darbuotojus per "procedūrinės klaidos"? Kada ir kaip intensyviai galite patys arba ginti vienas kitą nuo užpuolimo?

Ką jūs galite po šio kurso

Po kursų galėsite į:

  • paaiškinti, kas yra "teisinga" yra pagrįstas funkcijų, šaltinių ir teisės klasifikaciją;
  • atskirti skirtingų jurisdikcijų nuo kito;
  • pripažinti kai kurias pagrindines teisines sąvokas ir apibūdinti;
  • ieškoti teisės aktus ir sprendimus, teisėjų ir analizuoti elementarų;
  • bazinio išspręsti teisines problemas ir motyvuoti sprendimą dėl teisinių straipsnių ir teismo sprendimų pagrindu.

Registruokitės dabar ir prisijungti prie mūsų!

Program taught in:
Olandų
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Lapk 2019
Duration
5 savaites
Ištęstinės
Price
Free
By locations
By date
Start Date
Lapk 2019
Application deadline

Lapk 2019