Apžvalga

"On-line yra pats ekonomiškiausias ir greitesnis būdas apmokyti savo darbuotojus praktinių problemų sprendimo būdais"

Šis CQI (Chartered Quality Institute) ir IRCA sertifikuotas FD102: "Įvadas į e. Mokymosi problemos sprendimo" kursą yra orientuotas į vieną A3 formato popieriaus lapo naudojimą, kad būtų galima suvokti kiekvienos problemos sprendimo veiklos žinias. Šią problemos sprendimo metodologiją naudojo daug labai sėkmingų organizacijų ir gali būti taikomos įvairiausiomis aplinkybėmis. Pavyzdžiui, automobilių gamintojas ir tarptautinė korporacija "Toyota" naudoja šią metodiką, norėdami apmokyti savo darbuotojus ir įtvirtinti mąstymo būdą. Tai struktūrizuotas problemų sprendimo būdas, kuris turi tiesioginį poveikį jų pastangų tobulinimui ir sėkmei.

KKI yra vienintelė institucija, teikianti Chartered Quality Professional statusą, kurią labai vertina darbdaviai.

Šis kursas suteiks jums supratimą apie pagrindines priemones, metodus ir struktūruotas metodologijas problemoms spręsti ir gebėjimą dalyvauti kaip grupės problemų sprendimo grupei, taikydamas visas pagrindines priemones, remiančias tvirtą ir tvarų vystymąsi. sprendimai.

Žinoma trukmė: Užbaigus visus pratimus, suprojektuotus atsižvelgiant į realią problemą, numatytasis pasirengimo laikas yra 16,5 val. (Suskaidytas į 10-15 minučių trukmės mokymosi išmatavimus). Sistema stebi jūsų pažangą, todėl kitą kartą prisijungsite, tiesiog pasiimkite iš to, kur palikote.

Struktūra: 4 moduliai, įskaitant realaus geležinkelio sektoriaus gamybos pavyzdį, žinių vertinimą, tris pratybas, kurių metu baigtas mokytojo atsiliepimų galutinis įvertinimas.

Paramos medžiagos: 50 puslapių e-mokymosi kursų pastabos, išsiųstos registruojant (tik JK besimokantiems asmenims)

Vertinimas: 40 klausimų su atsakymų variantais pasirinkimo pabaigos kursas (75% teigiamas įvertinimas)

Kaina: £ 249 (apima, žinoma, vadovo pastabas, brošiūrą, A3 šabloną ir instituto pažymėjimą).

Mes siūlome klientams galimybę pritaikyti SCORM reikalavimus atitinkančias medžiagas, pritaikant bet kokios viešojo ar privataus sektoriaus kompanijų išvaizdą.

Rezultatas

Šis praktinių problemų sprendimo kursas padės suprasti įgūdžius, reikalingus veiksmingam A3 procesui taikyti darbo vietoje. Kursų pabaigoje sužinosite, kaip apibūdinti problemą, jos pobūdį, taikymo sritį ir poveikį, suprasti, kaip ir kada naudoti septynias kokybės priemones, ir vizualių valdymo metodų svarbą atskleisti nukrypimus nuo standarto ar plano.

Baigus kursą, gausite Chartered Quality Institute

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Coaching for Change »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 7, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
16 valandos
Ištęstinės
Dieninės
Price
249 GBP
Įtraukta, žinoma, instrukcijos, brošiūra, A3 šablonas ir instituto pažymėjimas
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date