Įvadas į problemų sprendimą

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Apžvalga

"On-line yra pats ekonomiškiausias ir greitesnis būdas apmokyti savo darbuotojus praktinių problemų sprendimo būdais"

Šis CQI (Chartered Quality Institute) ir IRCA sertifikuotas FD102: "Įvadas į e. Mokymosi problemos sprendimo" kursą yra orientuotas į vieną A3 formato popieriaus lapo naudojimą, kad būtų galima suvokti kiekvienos problemos sprendimo veiklos žinias. Šią problemos sprendimo metodologiją naudojo daug labai sėkmingų organizacijų ir gali būti taikomos įvairiausiomis aplinkybėmis. Pavyzdžiui, automobilių gamintojas ir tarptautinė korporacija "Toyota" naudoja šią metodiką, norėdami apmokyti savo darbuotojus ir įtvirtinti mąstymo būdą. Tai struktūrizuotas problemų sprendimo būdas, kuris turi tiesioginį poveikį jų pastangų tobulinimui ir sėkmei.

KKI yra vienintelė institucija, teikianti Chartered Quality Professional statusą, kurią labai vertina darbdaviai.

Šis kursas suteiks jums supratimą apie pagrindines priemones, metodus ir struktūruotas metodologijas problemoms spręsti ir gebėjimą dalyvauti kaip grupės problemų sprendimo grupei, taikydamas visas pagrindines priemones, remiančias tvirtą ir tvarų vystymąsi. sprendimai.

Žinoma trukmė: Užbaigus visus pratimus, suprojektuotus atsižvelgiant į realią problemą, numatytasis pasirengimo laikas yra 16,5 val. (Suskaidytas į 10-15 minučių trukmės mokymosi išmatavimus). Sistema stebi jūsų pažangą, todėl kitą kartą prisijungsite, tiesiog pasiimkite iš to, kur palikote.

Struktūra: 4 moduliai, įskaitant realaus geležinkelio sektoriaus gamybos pavyzdį, žinių vertinimą, tris pratybas, kurių metu baigtas mokytojo atsiliepimų galutinis įvertinimas.

Paramos medžiagos: 50 puslapių e-mokymosi kursų pastabos, išsiųstos registruojant (tik JK besimokantiems asmenims)

Vertinimas: 40 klausimų su atsakymų variantais pasirinkimo pabaigos kursas (75% teigiamas įvertinimas)

Kaina: £ 249 (apima, žinoma, vadovo pastabas, brošiūrą, A3 šabloną ir instituto pažymėjimą).

Mes siūlome klientams galimybę pritaikyti SCORM reikalavimus atitinkančias medžiagas, pritaikant bet kokios viešojo ar privataus sektoriaus kompanijų išvaizdą.

Rezultatas

Šis praktinių problemų sprendimo kursas padės suprasti įgūdžius, reikalingus veiksmingam A3 procesui taikyti darbo vietoje. Kursų pabaigoje sužinosite, kaip apibūdinti problemą, jos pobūdį, taikymo sritį ir poveikį, suprasti, kaip ir kada naudoti septynias kokybės priemones, ir vizualių valdymo metodų svarbą atskleisti nukrypimus nuo standarto ar plano.

Baigus kursą, gausite Chartered Quality Institute

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2018

Apie mokyklą

We coach train and mentor individuals to become leaders of change in driving towards a leaner, innovative and continuously improving organisation. We have a proven track record of helping clients sign ... Skaityti daugiau

We coach train and mentor individuals to become leaders of change in driving towards a leaner, innovative and continuously improving organisation. We have a proven track record of helping clients significantly reduce costs whilst sustaining performance in Safety, Quality, Cost, Delivery, Productivity and Morale. Skaityti mažiau
Derbis , Doha , Londonas , Mančesteris + 3 Daugiau Mažiau